ЗАКАЗАТЬ АВТО
40949 5 4

Авторинок у Франції або як купити автомобіль у Франції

У кожного українця, хоч раз з'являлася думка купити авто де-небудь у Європі чи Америці, який уже розуміє і знає що таке українські автомобілі і дороги. Плюси тут всі очевидні. Це хороша низенька ціна на використані авто, це серйозні, ділові взаємовідношення людини, що володіє автомобілем, чим краще якість доріг, тим краще зберігається машина, а всі ми знаємо, що дороги України і Європи зовсім різні і нарешті, це більш дбайливе ставлення до своєї праці у працівників технічних майстерень.

авто з Франції пригнати

Все вищеописане можна віднести до автобудування Франції - автомобілям з Франції. Навіть за останніми замірами Французька якість доріг, на даний момент найкраща в Європі. Якщо покупець бажає придбати авто у Франції то тут є кілька виходів. Замовити послуги 3 особи тобто посередників, які все правильно оформлять і привезуть або їхати самостійно. У тому випадки якщо все робити через фахівця, то вам не треба буде вникати у всі дрібні деталі покупки, все зробить ця людина. Всі проблеми у вас відразу відпадуть, вам залишається лише прийняти і оплатити автомобіль.

У тому випадку, якщо ви зважилися самі оформляти покупки і летіти до Франції, то у вас відразу виникне безліч труднощів. Для початку варто почати пошук авто. Слід походити по салонах, де продаються авто, знайти в газетах, почитати оголошення, також полазити по сайтах, що спеціалізуються на авто. Найдешевші автомобілі знаходяться в самих тихих глибинках Франції. Будь то Париж або Марсель, швидше за все автомобіль буде деформований через вузьких вуличок, тісного простору тобто на ньому залишаться подряпини.

Слід також враховувати ціни на розмитнення. Іноді навіть вартість розмитнення виявляється вище вартості автомобіля. Найкращий варіант покупки авто, якщо йому не більше 5 років, ще машини економ-класу коштують дешевше і їх легше буде знайти. Ви можете домогтися знижки, купуючи автомобіль з рук, але можна піддатися обману з боку власника. Після того як купили автомобіль кращим варіантом буде його застрахувати. Зробити це можна в будь-якій компанії, яка може вас застрахувати, краще завжди також через агента. Коли купили авто, його треба як то перекласти на батьківщину. Для все це ви повинні мати на увазі, що перед розмитненням потрібна ще якась сума грошей або краще суму грошей яку складає сам автомобіль.

Завжди, коли збираєтесь їхати за кордон за авто, потрібно все ретельно перевірити ( документи, гроші, місця де будете шукати і т.д.)Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО