ЗАКАЗАТЬ АВТО
39452 9 2

Як виглядає авторозборка в Польщі

Так склалося що в Польщі величезна кількість авторозбірок.Як по окремих марках,так і по різних марках автомобілів.В основному розбирання авто б , знаходяться за містом або на обьездных магістралях.

Виглядає розбирання так:

Автомобілі на запчастини сюди привозять з різних країн Євросоюзу,в основному то авто з Німеччини,авто з Англії ,а також багато авто з Литви.Автодоноры тут розбирають на запчастини і фасують їх на складі,в основному на всіх великих авторазборках є комп'ютерна база,в яку заносять наявність запчастин б у на складі.В іншому випадку авто залишають цілим і знімають з нього запчастини по мірі потреби клієнта.

Практично все авторозбірки Польщі виставляють оголошення про продаж автозапчастин на таких сайтах як :

www.allegro.pl

www.olx.pl

Також практикується продаж цілих авто на запчастини.Такі автомобілі практично завжди треба забирати у продавця евакуатором,так як вони у своїй більшості без техогляду або страховки,або просто не на ходу.

Мінус польських авторазборов в тому ,що поляки дуже грубо авто розбирають на запчастини.При розбиранні автомобіля вони просто обрізають щипцями всю електронику,також відносяться до обесшумке та інших речей які треба робити більш делікатно.

Мотори і коробки бо краще всього купувати коли вони знаходяться ще на автодоноре,в такому разі їх можна перевірити безпосередньо на автомобілі.Хоча продавці автозапчастин бо дають гарантію на свій товар всеодно це авто бу і перевіривши все самому можна бути набагато впевненіше в покупці.

Ціни на розборках авто з Європи в Польщі набагато дешевше ніж в інших країнах Євросоюзу.Також окупаеться купувати автозапчастини юу в Польщі за относиткльно невеликих витрат на покупку і доставку з Польщі.Багато випадків коли в нашій країні практично неможливо знайти автозапчастина бо до вашого авто,а в Польщі вона є в наявності на ваторазборке.Так случаеться з затого що поляки вже багато років торгують з країнами СНД і Євросоюзом і у них добре налагоджений ринок збуту за кордон.

Якщо Вас цікавить Авто на запчастини з Європи або автозапчастини,краще спочатку просмтрите варіанти за граней,порівняйте з цінами у нас і приймайте рішення.

Замовити авто з Польщі:

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО