40685 4 3

Автомобілі в Литві - авторинок в Литві

На сьогоднішній момент, чинне законодавство говорить, що авторинок в Литві - це транзитний кордон у придбанні автомобілів. Цю лазівку моментально освоїли місцеві продавці автомобілів, намагаючись заробити на обсягах, ніж на якості. Тобто, їм легше позбутися кількох автомобілів за недорогою ціною, ніж чекати півроку поки хтось купить один, за завищеною ціною. У зв'язку з цим автомобілі на порядок дешевші, ніж в Європі, ну а тим більше в Україні.

авторинок в литві

В Литві дуже багато «пропозицій», велика конкуренція, як наслідок величезний вибір автомобілів і кращі умови. А рекет і грабежі давно вже стали неактуальні.

І так, якщо Ви приїхали за авто з Литви, то сидіти без діла у Вас не буде часу. Так як авторинки в цій країні відкриті майже весь тиждень. Величезним позитивним моментом, що полегшує покупку в цій країні, є той факт, що найбільша частина населення володіє російською мовою.

Існує хороша альтернатива автомобільних ринків, це авто майданчики. Тут у випадку придбання машини, Ви можете «не відходячи від каси» оформити всі документи і відправлятися в шлях на Батьківщину.

купити авто в Литві

Існують важливі моменти, які обов'язково слід брати до уваги!

Коли знімаєте авто з обліку, литовський техпаспорт (він схожий як в Україні) повинен мати розріз, а всередині неодмінно повинна бути печатка та відповідні підписи про зняття з обліку машини. Щоб упевнитися, що автомобіль не в угоні, будьте присутніми при здачі документів в поліцію і при їх зворотному отриманні. Хоча в основному - це велика рідкість, тому що ризик надто великий. Але перестрахуватися ніколи не завадить!

В Україні дуже багато автомобілів з Литовськими номерами. Цей факт говорить про те, що багато хто намагається заощадити на придбанні автомобілів, так і на «розмитнення». Для таких випадків можлива покупка за дорученням (автомобіль в цьому випадку з обліку не знімається). Разом з власником, Ви оформляєте доручення у будь-якого нотаріуса. Це автомобіль для нерезидента України .

На руки Ви отримуєте 3 примірника довіреності, 2 з яких, повинні бути скопійовані російською мовою та завірені печаткою. Для проходження митниці Вам потрібно мати талон ТО. У Литві ретельно підходять до цієї процедури і авто повинне бути у хорошому технічному стані.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО