ЗАКАЗАТЬ АВТО
39035 14 3

Автомобілі з Литви

У сьогоднішній дуже важкий час, завдяки існуючим законам, Литва стала однією з транзитних країн між Заходом і Сходом по купівлі та продажу автомобілів різного класу. Цей факт швидко був зрозумілий місцевими литовськими автопродавцами, які намагаються заробити свій капітал на кількості одиниць, що ввозяться в країну автомобілів, тобто вони працюють виходячи з правила: краще заробити потроху з кожного автомобіля, ніж протягом півроку продавати один єдиний автомобіль.

Тому ціна на покупку машини в країні дуже низька.

Корисно знати: Митний калькулятор

В Литві величезна кількість авторинків, які постійно конкурують один з одним, отже, кожен з окремо взятих ринків намагається стати бездоганним і пропонує максимальну кількість послуг для своїх відвідувачів. Існуючі раніше заворушення, рэкеты і грабежі потроху пішли в минуле.

Ринки Литви працюють протягом усього тижня.

У середу автолюбителів запрошують на один з найбільших ринків в Литві, який знаходиться в місті Мариянноле, а також у місті Шяуляй, у п'ятницю - ринок Каунаса, по суботах - у всіх найбільших містах Литви, а по неділях - вас чекають у Ретаве. Найбільший авторинок розташований у місті Вільнюс. Скажімо так, якщо ви вирішили приїхати в Литву за автомобілем - вихідних у вас явно не буде.

Величезне значення при поїздці за авто існує той факт, що більша частина населення Литви знають російську мову, чого не можна сказати про інші «авторыночные» країни Європи. Цей факт значно покращує взаєморозуміння між продавцями і покупцями. Особливо, буде добре, якщо у Вас є вельми непоганий місцевий друг, який буде знати всю таємницю авто ринків в Литві. Він зможе допомогти в виборі машини і проконсультировать Вас. До речі, один з плюсів співпраці з нами - у нас є свої особисті контакти в Литві.

Цікаво знати: Розмитнення авто на Росію

Крім ринків є багато автомайданчиків, де Вам зможуть допомогти оформити всі потрібні документи, а потім Ви можете спокійно їхати до собі додому.

Коли Ви оформляєте якісь документи, то потрібно звернути увагу на наступні аспекти!

Коли автомобіль знімають з обліку, литовський техпаспорт, він дуже схожий з українським, повинен мати розріз як всередині, так і на розвороті, обов'язковою умовою є присутність всіх печаток і підписів про зняття з обліку.

Я Вам рекомендую для безпеки приймати участь у момент здачі документів на зняття з обліку, а також при їх отриманні. Ці дії допоможуть упевнитися, що Ваша обрана машина - не злодіїванная.

Судячи за статистичними даними поліції, крадені автомобілі на ринках Литви зустрічаються дуже рідко, так як це величезний ризик. Машини такого характеру відправляють за кордон: у Калінінград, Росію чи в Східну Азію.

Однак! Я Вам раджу, перевірте в Литві, автомобіль на комп'ютері INTERPOL в кожному поліцейському окрузі або на митному персоналі.

Всі люди України почали помічати, яка величезна кількість автомобілів мають литовські номери. Цей факт можна пояснити бажанням деякої кількості людей, хоч трохи заощадити на розмитнення машини, або трохи відтягнути ці події.

Для таких випадків існує варіант, коли Ви купуєте автомобіль за дорученням, але при такому розкладі подій автомобіль не знімається з обліку в Литві. Довіреності і власники оформляються у будь-якого нотаріуса.

Тут Ви отримуєте в свої руки три примірники доручень, два з яких будуть мати копію російською мовою, всі документи завіряються печаткою.

Зобовательно перевірте наявність техогляду - це документ середнього розміру на тонкому папері, його забороняється ламінувати!

В талоні вказана дата, коли проводився черговий техогляд, його проходять один раз в два роки. Звертаю вашу увагу, що Литва - це країна має відповідальних і до остраху досвічених фахівців для проходження техогляду, щоб добре його пройти автомобіль, звичайно ж, повинен перебувати в технічно справному стані.

Талон про проходження техогляду, Вам потрібен тільки при виїзді, на своєму новенькому автомобілі, який Вами був куплений за дорученням, за межі кордону Литви. На митниці у Вас, для початку, перевірять техпаспорт, наявну довіреність і талон про проходження техогляду.

Всі комплектуючі та запчастини до Литви привозять з Німеччини, але там вони коштують занадто дорого, так і нічим не поступається за якістю, однак набагато дешевшим, з інших країн Євросоюзу: Англії, Швейцарії, Іспанії, Італії та інших країн.

Можу Вам сказати, що автодорожва поліція в Литві, працює дуже ефективно. Якщо Вами було порушено правило дорожнього руху, то не смійте навіть дивуватися, великий штраф забезпечений - особливо за перевищення швидкісного режиму або через керування машиною в алкогольному стані. Однак, це нічого не означає, що Вам не дозволено випити один келишок пива, а потім сісти за кермо, але при цьому не можна перевищувати певну норму.


КОНТАКТИ:

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

 

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО