54341 14 11

Автомобілі з Німеччини і Євросоюзу. Повернення ПДВ / Mehrwertsteuer


Вигідна покупка автомобіля в Німеччині чи ні, кожен покупець вирішує сам. Але практично всі любителі автомобілів просто мріють купити машину саме в Німеччині. Транспортні засоби, що продаються в Німеччині, і взагалі в країнах Євросоюзу перебувають на інтернет сайтах Німеччини. Конкретно це mobile.de autoscout24.de. При пошуку потрібного автомобіля на цьому майданчику покупці з Росії, України і колишнього СРСР, практично не беруть під увагу, на присутня скорочення в меню пошуку Mwst ausweissbar» або «inkl. MwSt.

повернення пдв, mehrwertsteuer
Ці слова означають, що у вартість автомобіля додають податок доданої вартості (ПДВ) і ця сума при купівлі сплачується додатково до вартості машини. Вартість автомобіля розраховується так: Брутто і Нетто суми і ПДВ. У Німеччині податок на додану вартість становить до 19%. Якщо покупець перебуває за межами Євросоюзу, то купити машину буде можливо в Нетто, повернувши ПДВ.


Є автомобілі, які продаються в Німеччині чи десь в Європі, на яких накладено податок. ПДВ, включають у ціну тільки тих автомобілів з Німеччини, в яких власниками були якісь конкретні фірми або одне приватне юридична особа за весь час експлуатації машини. Ще податок не накладається на ті машини, у яких закінчився термін лізингу.
При покупці автомобіля в країнах Євросоюзу, треба знати, для того, щоб повернули ПДВ, віднімаємо суму податку від суми Брутто. Для цього потрібно провести ряд оформлень і вивести машину з Європи. Процедурою повернення податку доданої вартості займається наша компанія DIZELAVTO, яка надає послугу з пошуку потрібного автомобіля, її покупці, розмитнення авто і доставкою машини в будь-яку точку Росії, України і колишніх країн СРСР. Ця компанія радить придивитися до деяких особливостей щодо повернення податку доданої вартості.


Як можна повернути податок доданої вартості?


ПДВ можуть повернути тільки при тих випадках, коли власник автомобіля є юридичною особою. Якщо автомобіль колись був в експлуатації якогось приватного особи, то ПДВ, у вартість не включають.
У тих випадках, коли автомобіль купується юридичною особою у приватної особи, то ПДВ в ціну не входить і його повернення природно не буде.
За поверненням податку доданої вартості покупцеві варто звернутися до продавця, попередньо представивши йому потрібні документи, які підтверджують, що автомобіль знаходиться за межами Євросоюзу. . EX-Ausfuhranmeldung існує тільки в електронному вигляді, але бувають такиті продавці, які вимагають копію документів як:


Реєстраційні документи, що підтверджують проходження митниці та реєстрації в Державтоінспекції.
Копію купчої «Kaufvertrag» - експортна декларація ЕХ, У Німеччині ЕХ має штрих - код і називають їх Ausfuhrerklaerung, Ausfuhranmeldung.


Законна операція повернення ПДВ, вказується окремим рядком в договорі купівлі - продажу або оформляється окремим рахунком. Для зручності вартість ПДВ фіксують як заставну і вказують розмір цієї застави.
Покупець повинен відповідально підійти і вирішити проблему процедури повернення податку. Слід обговорити заздалегідь з продавцем про методи і терміни повернення ПДВ. Необхідно взяти у нього перелік документів, які надаються та виконуються строго за правилами.
Незаперечний чинник, що дає право на повернення податку ПДВ - це перевезення автомобіля за межі Євросоюзу.
Митну декларацію ЄС продавець не оформляє і взагалі в його обов'язки не входить. Покупець самостійно цим займається, звернувшись в митну службу. Бувають випадки, коли продажем автомобіля займається автосалон, де немає інформації про ПДВ. У таких ситуаціях покупець повинен уточнити у продавця, що це може бути якоюсь помилкою. З'ясовувати вартість податку варто, навіть якщо вона зазначена в документах. Не перший випадок, коли автосалони в Німеччині помилялися, не ставили вартість ПДВ або навпаки. Так, що будьте пильні.
Компанія DIZELAVTO радить зробити сканування митної декларації Ausfuhranmeldung/EX на кордоні ЄС. Вона потім автоматично надсилається в німецьку митницю, де вона видавалася. Перевага електронної декларації на обличчя, немає необхідності надсилати декларацію поштою, яка займає велике дорогоцінний час.
Продавець вимагає від покупця оплати за автомобіль в Брутто, але можна обговорити заставу в 50% від вартості ПДВ, іноді вони з цим погоджуються.
Якщо покупець вивозить автомобіль автовозів, то продавцю потрібно показати гарантійний лист, надане транспортною компанією. Там вказується, що перевізник зобов'язаний вивести даний автомобіль за межі Євросоюзу. Якщо покупку автомобіля здійснює не сам клієнт, а з допомогою фірми, яка надає такі види послуг, пов'язані з вивезенням, то за грошовий гонорар вони можуть внести ПДВ за свого клієнта. І компанія вже сама вирішує проблему з поверненням податку додаткової вартості.


Як розраховують ПДВ?


Наприклад: Якщо купується вами автомобіль разом з ПДВ варто 22 000 Євро Brutto - Mwst ausweissbar. То покупцеві за межами Євросоюзу, воно дорівнює 22 000/1.19 = 18.487.39 Євро. ПДВ становить в даному випадку 3.512.60 Євро. 1.19 - це величина ПДВ у Німеччині, за даними в Німеччині ПДВ становить 19%.
В інших країнах, інша величина податку додаткової вартості.

З А П О М Н І Т Е - це важливо !


При покупці автомобіля в країнах Євросоюзу без участі нашої компанії, у вас можуть виникнути пропроблеми з поверненням податку як:
Буває, що продавець спеціально не повертає ПДВ, навмисно ховає чи не нагадує клієнту.
Проблема з оформленням або незнання правильного заповнення документів.
Частина документів не оформлена, в зв'язку, з чим виникає не здатність довести, що автомобіль вивезли з ЄС
Відсутність рахунку в банку, куди можна перерахувати ПДВ
І безліч інших причин, які виникають у ході цього процесу.
Ми з усіма цими проблемами зможемо вам допомогти! Результат нашої роботи оцінюється таким чином, що 95% з 100% мають позитивний результат.
Ціни послуг обговорюються окремо. Наші юристи грамотно складуть скаргу в податкову інспекцію і поліцію, за місцем проживання покупця.
При зверненні в нашу компанію, співробітники вирішать будь-яку проблему швидко, професійно і якісно.


Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО