ЗАКАЗАТЬ АВТО
39788 5 3

Автомобілі з Чехії - старий автомобіль, авторинок Чехії

Доброго часу доби! У цій статті ми розглянемо прекрасну, стародавню країну Чехію в якості джерела недорогих автомобілів.

Як і в будь-якій країні світу, тут можна купити як старий автомобіль, так і новий, що тільки що зійшов з конвеєра. З автодилерами особливого сенсу зв'язуватися немає, тут панує такий же обман як і у всіх країнах СНД, так і модельний ряд, особливо не відрізняється від українських автомобільних салонів. З приватними продавцями можуть виникнути непорозуміння з поверненням ПДВ. Навіть офіційні представництва можуть відмовити у поверненні ПДВ, це залежить від умов покупки кожного автомобіля, тому дане питання бажано уточнювати.

автомобілі з Чехії

Офіційні представництва в Чехії, «хлопці» досить чесні і прозорі в юридичному сенсі. Тут Ви можете бути впевнені на сто відсотків, що з документами на машину, так і з поверненням ПДВ, проблем у Вас виникнути не повинно. До речі ПДВ в Чехії - це DPH. В цілому, звичайно ж, у приватних продавців автомобілів, ціни трохи нижчі, але невизначеність з поверненням ПДВ, повністю покриває різницю в ціні.

Автомобілі з Чехії, великий плюс, в офіційних салонах є, обслуговування. Ви можете спокійно відвідати Прагу, вибрати автомобіль, і забути. Провести кілька екскурсій старовинним містом, випити фірмового пива. А сам дилер оформить всі документи і врегулює всі питання без жодних посередників. Все, що Вам залишиться, це сісти в новенький автомобіль і відправитися додому.

Тепер по самих автомобілях. Звичайно ж, особливого сенсу їхати в Чехію за японським або німецьким автопромом немає. Вибір не великий, ціни навпаки - великі. Тут велике роздолля очікує «шкодоводів». Неймовірні списки оснастки і комплектацій, прекрасні ціни! Переважають в цьому царстві автомобілі з механічною коробкою передач і дизельними силовими агрегатами. З дилерами можна поторгуватися і попросити знижку, чеською це буде «sleva».

В цілому авторинок Чехії цілком прозорий і доброзичливий, головне завжди бути на чеку!

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО