38854 2 1

Автомобілі Чехії Skoda - традиційний погляд на чеський автопром

Автомобілі Чехії завжди займали лідируючі позиції у виробництві. Компанія Tatra входить в трійку відомих компаній, таких як Skoda Auto і Karosa. Даний концерн Tatra, був заснований в 1897 році, коли вперше в Центральній Європі був випущений легковий автомобіль Tatra President. Саме в той час, Чехія стала на світовий потік, за виробництво і випуск автомобілів. В даний час концерн Tatra виготовляє та проводить великотоннажні вантажівки, які знайшли свою нішу в популярності серед вантажівок інших марок і виробників у різних країнах, і навіть в Україні.

Корисно знати : Митний калькулятор

Концерн Skoda Auto, був заснований в 1898 році і став на потік самим першим в Чехії. Ці машини стали популярні в своїй країні настільки, що більше нікуди не експортувалися, що призвело до відставання на світовому ринку автомобілів, завдяки відсутності конкурентності.

чехія авто,авто з чехії, купити шкоду в чехії

У середині 90-х років, чеські виробники автомобілів, з'єднуючись з компанією Volkswagen, виводять і випускають нові моделі чеських автомобілів під назвою Skoda Octavia та Skoda Felicia. Саме ці моделі в даний час найбільш практикуються в придбанні в різних країнах.

Зараз керівники даного концерну замислюються про виробленні автомобілів з газовим двигуном, так як вони починають набирати обертів у своїй популярності. Торік машини на природному газу становили близько 600 одиниць, що говорить про мінімалізм виготовлення. Все це відбувається із-за відсутності газових заправок у всьому світі. Але в 2020 році обіцяють будівництво і виникнення цих заправок, що збільшить попит екологічно чистих автомобілів.

Чеські автомобілі вважаються найдорожчими у світі. В основному тому, що в країнах ЄС чеський автомобіль можна придбати без податку на додану вартість. Зате якість автомобілів говорить сама за себе і вона нерозривно пов'язана з якістю чеських доріг. Що найбільш важливе в даний момент - це заміна старих моделей на нові. Саме цим зараз займаються в чеському автомобілебудуванні. Все це робиться для поліпшення не лише автомобілів як таких, але й експорті, популярності даних моделей.

Трохи можна сказати про чеських водіїв, які завжди ввічливі, поступаються дорогою, а при зупинці чехів, можна дізнатися і розпитати про що завгодно, вам завжди підкажуть і покажуть дорогу.

 

Чеський автопром - це завжди традиції і якийсь внутрішній спокій за кермом.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО