43821 14 4

Автодонор з Польщі

Автомобільний ринок за останні десятиліття зріс до найбільших масштабів. У багатьох країнах світу купити засіб пересування не становить великої праці і не вимагає великої суми грошей. Але термін експлуатації машини має свої ліміти. Рано чи пізно його доводиться ремонтувати. Особливо актуально це для наших доріг.

Якщо з вашим «залізним конем» трапилася неприємна ситуація або ж деталь просто вийшла з ладу і вам треба її відремонтувати, ви повинні будете придбати необхідну частину на заміну.

Купувати нові деталі може бути дуже невигідно, ціни на українському ринку зараз дуже високі, так і гарантію якості не завжди можна отримати.

А дешеві китайські замінники рідних запчастин іноді бувають просто выкидыванием грошей на вітер. Тому гарним варіантом економії коштів є покупка авто на запчастини з Європи.

Європейський авторинок насичений уживаними транспортними засобами і б/у автомобілі там можна купити досить дешево. Найчастіше, доставка авто на розбір виходить навіть швидше, ніж тривалий ремонт механізму в салоні. Таким чином, розбирання автомобілів, куплених в Європі, виходить більш вигідним способом отримати б/у запчастини для ремонту.

Серед усіх європейських країн величезною популярністю користується перегін авто на запчастини з Польщі.

Чому вигідно придбати автомобіль на розбирання в Польщі?

Це держава придбала таку популярність з кількох причин:

  • авто на розбір доставити звідти швидше за все, оскільки держава знаходьться в безпосередній близькості від України,
  • наявність безлічі сайтів і ринків збуту б/в техніки, в тому числі і авто б/у,
  • стан доріг Польщі набагато краще наших, як, власне, і в будь-якій іншій країні Європейського Союзу,
  • машини, запчастини яких ви зможете використовувати після покупки, регулярно проходять технічні огляди і ремонти.

Якщо ви вирішили купити автомобіль на розбирання з Польщі, то самим оптимальним для вас варіантом буде знайти компанію, яка вам у цьому допоможе.

Для цього ви можете скористатися послугами нашої фірми «Dizelavto», яка швидко і кваліфіковано привезе вам автомобілі б/у на розбирання і ремонт транспортного засобу.

Звертаючись до нас, ви отримуєте первоклассный сервіс, компетентні поради при виборі машини, а також допомогу з нашого боку в оформленні всіх необхідних документів і доставці донора з Польщі.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО