43828 18 7

Авто з Англії

На Європейському автомобільному ринку в основному переважають автомобілі з лівим кермом, воно більш звичне, але так само можна зустріти і авто з Англії з правостороннім керуванням. До того ж англійські автомобілі мають більш кращу комплектацію, ніж аналоги цих машин, що випускаються в інших країнах.
Відповідно вартість доставки такої машини в Україну буде вища. Але при цьому варто враховувати той факт, що закупівельна ціна в Англії невисока, відповідно і кінцева вартість в Україні буде значно нижче, ніж на автомобілі, припустимо з Шенгенської зони.

Автосайти Англії:

https://www.prewarcar.com

https://www.exchangeandmart.co.uk

https://www.carcraft.co.uk


Автомобілі з Англії, є воістину шедевром мистецтва, це якийсь атрибут достатку і благополуччя. Розкіш цих автомобілів підкорить будь-якого.

авто з Англії, машини з Англії під замовлення

 

Продаж авто в Англії

Спорткари від Jaguar, Aston Martin та Lotus, і звичайно автомобілі представницького класу від Rolls Royce та Bentley заволоділи серцями багатьох поціновувачів. Таке захоплення не можна назвати миттєвим, це воістину вічна любов до шикарним марок автомобілів, які ще в минулому столітті ставали власністю еліти.

Вишуканість і витонченість в стилі, головний атрибут англійських автомобілів преміум-класу, які мають свої усталені традиції. Безліч автомобільних марок з Британським походженням, підкорили ринок авто - прома ще в минулому столітті. В даний час, завдяки своєму консервативному дизайну і сучасному технічному оснощению, стали головною особою Великобританської автомобільної промисловості.

Автомобілі з унікальним, рідкісним поєднанням ціни та якості - найвище досягнення інженерів Англії. Завдяки цьому унікальному якості, ніхто не дивується ціною за ексклюзивний автомобіль. Приміром, деякі готові заплатити від 200 тис. євро за можливість відчути розкіш і комфорт Британського автомобіля. Для того, щоб придбати унікальне авто, доведеться чекати чергу. Причина досить проста - дотримуючи всі традиции виробництва, ексклюзивні автомобілі, як і багато років тому, збираються вручну. Відповідно серія випущених зразків досить невелика.

Виставлені на продаж автомобілі представницького класу «люкс» відповідають найвищим вимогам, задовольнять навіть самого вибагливого автомобіліста. Не дивлячись на високу якість англійських автомобілів, за статистичними даними в Британії першість з продажу здобуває американський Ford. Що перевищує 70% продажів місцевих автомобілів популярних марок, які не тільки користуються попитом в країні, але й експортується за її межі і стає власністю мільйонерів по всьому світу.

Комфортні Британські автомобілі, наділені шармом і не тільки служать атрибутом добробуту і високим показником добробуту людини , але і містять у собі якусь філософію успіху. Опинившись у салоні такого автомобіля ви відчуєте себе нехай не королем, але спадкоємцем престолу - точно.
Спортивні марки автомобілів, вироблених в Англії, здатні подарувати власникові нові відчуття швидкості, надійності і комфорту.

Замовляйте авто з Англії DIZELAVTO - це надійно і перевірено.

 


Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО