57987 104 13

Авто з США

Ви маєте намір обзавестися підтриманим авто з США, заплативши за нього зручну ціну? Потребуєте запчастини з Америки для свого залізного друга? Бажаєте отримати якісний товар за розумні гроші? Тоді ви звернулися точно за адресою!

Наша компанія займається пошуком, підбором, оформленням і транспортуванням б/у автомобілів із США. Ми зробимо все можливе, щоб підібрати для вас потрібну машину. Авто з Америки для повноцінної їзди - ми обов'язково доставимо вам те, що зажадаєте.

Ситуація на американському ринку бу автомобілів йде таким чином, що самі машини коштують недорого, а от їх ремонт зазвичай влітає господарям в копієчку, ось чому вони прагнуть позбутися від битих машин. Цей факт дуже радує наших співвітчизників, адже ремонт авто в нашій країні набагато більш вигідний. Так, ви можете стати щасливим володарем вживаного автомобіля з Америки, заплативши за нього сміхотворну за місцевими мірками суму.

Автосайти Америки:

https://www.cars.com

https://www.ebay.com/motors

https://www.locatemycar.com

https://www.carsdirect.com

https://www.kbb.com

 


авто з США

 

Корисно знати: Митний калькулятор

Ми знайдемо для вас надійного постачальника, допоможемо з вибором і повністю супроводимо операцію від початку і до кінця. Наша місія буде виконана лише в той момент, коли придбання буде стояти перед вашими очимав.

Схема покупки авто з Америки

Ми купуємо авто на одному з найбільших аукціоні - аукціон авто в Америці Manheim.

Більшість дилерів купують авто для подальшої роздрібного продажу. Різниця в ціні у дилера і на аукціоні в кілька тисяч .
Ми не дилери і ми не перепродуємо авто, ми купуємо авто за вашим замовленням на аукціоні ( торги два рази в тиждень) оформлюємо і відправляємо вам в контейнері.
Після отримання замовлення від вас ми підбираємо авто, висилаємо фото, інформацію та ціну, яка буде включати доставку до вас і наші комісійні.
Ми працюємо через Port of Miami, в середньому доставки до порту за штатом, оформлення митних документів, та доставка в Україну, Росію коштує

1350 $ - 1500 $ для одного авто, для контейнера дешевше.

Для початку ви можете зорієнтуватися за цінами залишивши заявку на авто:

 

Tel: 38(099) 319-68-75

Tel: 38(067) 740-61-97

Tel: 38(093) 357-73-83

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

( модель , рік, межа ціни, що вас влаштує )


 

Підбір авто з Америки

Ми підберемо варіанти і надішлемо вам, після того як ви визначитеся з авто і ціною , ми обговорюємо деталі оплати, покупки на аукціоні і відправки авто.
Перед внесенням передоплати 30% ми укладаємо договір, що має юридичну силу для обох сторін.
Під час роботи спеціаліста на аукціоні ви можете особисто спілкуватися з ним на предмет кожної деталі, що вас цікавить.
Після покупки авто ви отримуєте повний комплект з фото, описи і VIN.
Аукціони проходять в п'ятницю ( різниця в часі 8 годин) залишкова оплата авто повинна проводитися до 12.00 понеділка утра!
Депозит 30% повинен бути внесений мінімум за день до аукціону!
Після отримання повної суми, авто відправляється в порт Майамі, проходить митне оформлення, та надсилається у контейнері до пункту призначення.

Доступ до сайтів аукціонів мають тільки особи з ліцензією. Ті хто вам говорить, що ви можете вільно вибрати авто на сайті аукціону - шахраї.

Дуже важливо! Якщо вас не влаштовує ціна на початковому етапі нашого співробітництва - говорите нам який саме межа ціни вас влаштує, щоб вам було вигідно купити авто і розмитнити! Ми допомагаємо підібрати саме Ваш варіант!

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО