39823 3 1

Авто із США

Авто на запчастини може знадобитися в багатьох випадках. Якщо якась частина вашого автомобіля вийшла з ладу з будь-яких причин або ж вашого «залізного коня» потрібен капітальний ремонт, дуже вигідним вкладенням коштів буде покупка авто на розбір.

Донорство серед транспортних засобів використовується вже давно і придбала величезну популярність серед власників автомобілів. Набагато дешевше виходить купити де-небудь за кордоном цілий автомобіль на розбирання, ніж купувати нові деталі за величезну суму.

Чому вигідна покупка авто на розбір?

В розвинених країнах змінювати засіб пересування прийнято раз у кілька років. Таким чином б/у автомобілі виявляються з невеликим пробігом і в хорошому стані.

Термін, котоякий займає доставка авто, варіюється від місця придбання, але, найчастіше, він виходить набагато менше, ніж лагодження деталей в салоні.

Крім того, розбирання автомобілів б/у запчастини допоможе вам запастися необхідними компонентами для подальших ремонтів або ж продати їх на вторинному ринку.

Авто з Штатів

Величезний популярністю серед ринків авто б/у є Америка. Це батьківщина знаменитих заводів таких автомобілів, як Ford, Hummer, Jeep, Lincoln, Hudson, GMC і т. д.

Авто з США - для тих автолюбителів, які цінують надійність та якість у своєму транспортному засобі. Машини, запчастини яких ви будете використовувати для ремонту, є, мабуть, одними з самих надійних у світі.

Американські водії вкрай вимогливі до якості сборки, безпеки і функціональності своїх транспортних засобів. Тому, купуючи автомобілі б/у на запчастини, ви можете бути впевнені в добротності і тривалому терміні служби частин на заміну.

Хоча за якістю збірки всі засоби пересування орієнтовані на тривалий строк служби, американці воліють змінювати машини раз у три-п'ять років. Причиною часто є кінець гарантійного терміну обслуговування. Тому ви з легкістю зможете вибрати для себе старий автомобіль у відмінному стані і за дуже низьку ціну.

Щоб допомогти вам спростити весь процес (процедура оформлення документів може бути досить складною і вимагає уважності і спеціальних знань), існує наша компанія «Dizelavto». Ми підтримаємо вас на всіх етапах від вибору машини до її транспортування, коли відбувається перегін авто через кордон.

Ми маємо багатий досвід в області і надіпівденних партнерів, що гарантує вам якісного донора за невеликий проміжок часу.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО