39625 2 0

Авто з Швейцарії

Час від часу автомобіль, як і будь-яка інша техніка, потребує заміни деяких віджили своє, зламаних частин або капітального ремонту. В такі моменти перед автовласниками виникає вибір: або купувати нові запчастини і витрачати великі гроші, або вибрати більш економний спосіб. Серед таких, в першу чергу, авто на запчастини.

Розбирання автомобілів допоможе вам не тільки заощадити гроші на нові деталі і час на ремонт, але і не жертвувати якістю. Чому так?

Якщо купувати автомобілі б/у в іншій країні (у нас це справа безглузда, оскільки більшість машин у зношеному стані і в якості донора не будуть мати великої користі), можна з упевненістю говорити про якісних оригінальних деталях. Водії в Європі турбуватися про збереження своїх авто, регулярно проходять технічні огляди. Та й стан доріг там набагато краще, ніж у нас.

Всі ці і багато інші моменти роблять авто на розбір з Європи дуже вигідною заміною дорогого ремонту.

Яка країна краще?

Серед держав Європейського Союзу примітним є авторинок Швейцарії. Ця країна відома, в першу чергу, сиром і годинником. Але тільки на перший погляд. Це держава з дуже високим рівнем життя, одним з найкращих у всій Європі. Відповідно, б/у автомобілі, які можна знайти як на спеціальних ринках, так і призначених для цього веб-сайтах, мають набагато кращий стан, ніж в деяких країнах ЄС.

Швейцарія не виробляє автомобілі, але сюди приїжджають купити авто б/у з різних країн, навіть з інших європейських. І все завдяки суворим правилам для власників транспортных коштів, ретельним техоглядам і якісними дорогами.

Більш того, машини, запчастини можна використовувати для лагодження, не мають великого пробігу, оскільки територія країни маленька. Відповідно, більша ймовірність отримати б/у запчастини оригінальні і практично нові.

Якщо ви вирішили купити авто з Швейцарії на розбирання, то ви зробили правильний вибір. А допомогти вам у цьому процесі допоможе наша компанія «Dizelavto». Ми подбаємо про всі формальності, документах а також здійснимо перегін авто. Кваліфіковані співробітники допоможуть вам підібрати ідеальний автомобіль на розбирання і проконсультують вас з будь-яких питань. А разом з нашими досвідченими водіями доставка автодонора не займе багато часу, оскільки ми знаємо, як воно вам дорого.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО