39846 1 1

Авто з Швеції

Ремонт машини - справа клопітка і вимагає вкладення значної суми грошей. Якщо ваше улюблене авто потрапила в неприємну ситуацію або деякі деталі просто потребують заміни через природного зносу, вам доведеться шукати частини на їх заміну. Сьогодні це справа досить витратне. Ціна на нові запчастини не знижується і якість не завжди прийнятне.

Якщо ви не хочете витрачати багато грошей на ремонт засоби пересування, відмінним варіантом буде покупка авто на запчастини. Це, як правило, б/у автомобілі непоганої якості з невеликим пробігом з країн Європи, Америки, Азії, які експлуатуються в якості донорів. Машини, запчастини яких ви будете використовувати для лагодження свого транспорту, можна знайти на спеціалізованих ринках або інтернет-сайтах.

Якість доріг в Європейському Союзі намногпро краще, ніж у нас, а автомобілі проходять регулярні технічні огляди і навіть з солідним пробігом залишаються в прекрасному стані.

Ще однією перевагою покупки авто на розбір з європейської країни є доставка авто, яка не займе багато часу, на відміну від, приміром, Америки.

Переваги авто на деталі з Швеції

Не поступаються за станом і ціною авто б/у Швеції. Купити автомобіль на розбирання в цій країні - значить забезпечити себе якісними і надійними деталями, які послужать вам довгу службу.

Автопром Швеції славиться такими всесвітньо відомими брендами, як Volvo, Saab, Koenigsegg, які складають конкуренцію навіть німецьким автомобілям. Тут ви зможете купити вживані автомобілі цих марок за найнижчою в Європі ціною.

Рівень життя Швеції досить високий і жителі воліють змінювати свої засоби пересування раз у кілька років. При таких умовах механізми авто не встигають зношуватися і ви отримаєте б/у запчастини практично в чудовому стані.

Розбирання автомобілів на донорські частини може стати відмінним вкладенням коштів у ремонт вашого «залізного коня», а авто з Швеції в цьому плані підійдуть як не можна краще.

Але придбання донора може бути непростим завданням, особливо при незнанні мови і особливостей законодавства. Тому рекомендуємо вам звернутися до фахівців, які мають досвід і зв'язки в цій галузі, таким, як співробітники нашої фірми «Dizelavto».

Ми допоможемо замовити вподобану модель, переконаємося в тому, щоб автомобіль був у повній справності, а також оформимо всі супутні документи. А наші кваліфіковані водії зроблять перегін авто через граніцу.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО