40446 2 2

Авто з Румунії

Для того щоб полагодити своє улюблене транспортний засіб, потрібна чимала сума грошей. Вартість нових запчастин на ринку досить висока, тому серед власників автомобілів все більшу популярність набирає купівля авто на розбір з Європи.

Континент користується великою популярністю з-за великої кількості місць, де можна купити б/у автомобілі, а також безпосередній близькості кордонів. Це дозволяє швидко здійснювати перегін авто з обраної країни прямо до будинку нового власника.

Такі машини, запчастини яких використовуються для ремонту іншого автомобіля, називаються автодонорами. Загальна вартість авто б/у виходить в рази менше, ніж покупка нових заводських деталей. А за якістю б/у запчастини, в більшості випадків, не поступаюсят новим або навіть виявляється краще.

Розбирання автомобілів на складові також буде економним варіантом капітального ремонту, коли потрібна велика кількість компонентів.

Непотрібні частини можна або зберегти на всякий випадок, або продати як вживані і повернути частину коштів.

Де купувати авто на розбірку?

Досить вигідною і досить часто обращаемой з цього приводу країною є Румунія. Перше її перевага - безпосередня близькість до кордону, з-за чого доставка авто буде набагато швидше, ніж з інших, більш далеких європейських країн.

Ще одним аргументом закупити автомобіль на розбирання саме тут є один закон, прийнятий в Румунії кілька років тому.

Суть його в тому, що автомобілі б/у при використанні оподатковуються податком, що значно знизило попит і, відповідно, вартість таких.

Пробіг у авто з Румунії досить невеликий, можна навіть знайти машини на гарантії. Така ситуація створилася через новоприйнятого закону, по якому вже через два-три роки транспортний засіб вважається старим, знижуючи його вартість на вторинному ринку від 30 до 60 відсотків.

В Румунії можна знайти авто на запчастини за низькою ціною навіть представницького класу.

Для того, щоб знайти підходящий автомобіль за найнижчою ціною та не потрапити у пастку шахраїв, пропонуємо вам скористатися послугами нашої компанії «Dizelavto». Ми маємо багатий досвід транспортування машин з Румунії і допоможемо вам на всіх етапах придбання автодонора.

Звертаючись до нас, ви отримуєте кваліфіковані консультації з будь-яких виникаючих у вас питань, а також самий швидкий і якісний сервіс в цій області.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО