39250 2 0

Авто з Португалії

Якщо в автомобілі з'являються якісь несправності, він відправляється на ремонт. Але що робити, якщо деякі компоненти працюючого механізму вийшли з ладу і необхідна повна заміна?

В таких випадках можна купити нову деталь і витратити величезну суму грошей, а можна придбати авто на запчастини і заощадити кошти на інші цілі.

Багато власників автомобілів вважають, що б/у запчастини - це поганий варіант для заміни. Але це не зовсім так.

Якщо ви купуєте б/у автомобілі за кордоном, де найкращі дороги, а транспортні засоби проходять регулярні техогляди, ви можете бути впевненими у тому, що необхідні вам деталі будуть у відмінному стані.

Машини, запчастини використовуються в ремонті спеціально підбираються співробітниками нашої компанії «Dizelavto».

Де краще всього купувати автодонор?

Найбільшою популярністю користуються авто б/у з Європи. В основному, це обумовлено декількома причинами:

безпосередня близькість до нас,

хорошу якість дорожнього покриття,

жорсткі вимоги до справності механізмів,

досить низькі ціни на автомобілі б/у в Європі.

Яка країна краще для покупки авто на розбір?

Це питання може викликати багато суперечок на користь будь-якої з країн Європи, але є одна з непоганим асортиментом та цінами, де купити автомобіль на розбирання не складе великої праці, - Португалія. Держава знаходиться на самій західній точці євроєвропейського континенту і є батьківщиною таких марок автомобілів, як Vinci, Bravia, Asterio та ін

Хоча у нас вони не набули особливої популярності, але користуються повагою за свою надійність і економічність.

Це не єдині бренди авто з Португалії, які ви можете придбати. Тут також популярні й інші виробники, яких у великій кількості можна знайти на автомобільних ринках або спеціальних інтернет-сайтах.

Розбирання автомобілів-донорів на запчастини може стати просто порятунком для вашого «залізного коня» і вдихнути в нього «друге життя», особливо якщо рівень пошкоджень досить високий.

Самостійно займатися купівлею автодонора в Португалії досить клопітно, особливо якщо ви не володієте мовою.

Тільки вибір, купівля, оформлення документів і доставка асот займуть тривалий час. Тому ви можете звернутися до нашого досвідченого колективу компанії «Dizelavto». Ми допоможемо вам на всіх етапах. Перегін авто через митні пункти виконають кваліфіковані водії в найкоротші терміни.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО