216767 171 51

Авто з Польщі

Наша компанія надає послуги з придбання та пригону автомобілів і запчастин до них з Польщі. Ми беремо на себе всі обов'язки по оформленню необхідних документів для розмитнення та експлуатації авто з Польщі в нашій країні.

Цікаво знати: Розмитнення авто на Росію

Ви можете звертатися до нас практично з будь-яким завданням. Ми зберемо і надамо всю інформацію про цікавлячий вас автомобіль: марка, модель, стан кузова, рік випуску, особливості коробки передач, забарвлення, наявні опції. Якщо вас цікавлять запчастини для машини з Польщі, наприклад, бампери, заглушки, деталі зчеплення, крила, фари, габарити, ручки, дзеркала, важелі, колодки і т.д., ви також можете звертатися до нас. Ми працюємо практично з будь-якими марками, а серед наших постачальників тільки перевірені і надійні особи, які мають тривалий досвід роботи на ринку авто та володіють широким асортиментом продукції.

Продаж авто в Польщі


авто з Польщі

Автомобілі з Польщі і запчастини до них користуються популярністю серед наших співвітчизників. Це обумовлено вигідними цінами і відмінною якістю продукції. Ставайте одним з тих, хто високо цінує власний комфорт і не звик витрачати гроші на неякісні речі. Станьте нашим клієнтом і ми вас не підведемо!

Дивіться тут - Митний калькулятор


Авто з Польщі б/у на порядок краще за показниками, ніж вітчизняний автопром, наприклад: відмінне дорожнє покриття, європейське паливо, а також обслуговування на рівні, не як у нас на "гаражах" у Васі. А якщо ще брати до уваги ,що авто в Польщі приїжджають з біля лежачих країн Європи з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Бельгії, де ставлення до транспорту дуже педантичне. То сміливо можна і потрібно купувати авто охайне, доглянуте і якісно зібрана, а не брати металобрухт який стоїть на авторинках України. Краще один раз заплатити, ніж потім сидіти щотижня в гаражі і лагодити свою машину.

Ми розкажемо правду кожному клієнту, як купити авто в Польщі, що не дорассказывают більшість перегонників, які приганяють авто з Польщі. Наші фахівці допоможуть вибрати машину, здзвонитися з поляками або ж поїхати разом і супроводжувати Вас з Польщі під час придбання та перевірки автомобіля і не дадуть Вас обдурити продавцями при огляді і виборі авто.

Автомобілі з Польщі - це завжди якість, адекватна ціна.

Авторинок Польщі:

 

otomoto.pl ОТОМОТО ( Otomoto ) - автосайт Польщі. Продаж автомобілів на майданчиках і від приватних продавців.

- найбільший сайт оголошень про продаж автомобілів в Польщі.

- один з найбільших автосайтів в Польщі.

- сайт оголошень про продаж будь-яких товарів і авто в Польщі.

 


 

Tel:        Tel: +38066-566-92-29                          

Tel:        Tel: +38067-471-50-60                     

Tel:        Tel: +38093-856-06-96                 

e-mail: [email protected]                      

Skype: dizelavto

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО