37918 1 1

Авто з Польщі на запчастини

Кожен автовласник охоче піклується не лише про зовнішній вигляд свого "залізного коня", але й про його механічний стан. Купуючи авто на запчастини чи автодонора (це машина без документів, без розмитнення, через це його ціна дуже низька), Ви зможете ефективно і недорого вирішити проблеми з вашою машиною, переобладнати та вдосконалити її. 

Чи вигідно це?

Завдяки такій покупці, ви можете замінити будь-яку необхідну деталь (чи одразу декілька): оптику, бампера, дах, кузовні деталі, турбокомпресори, двигун і деталі до нього, коробки передач, подушки безпеки та інше. Крім того, що ви подаруєте друге життя своєму улюбленому авто, ви можете отримати ще один не менш хороший плюс: ті деталі, що вам не потрібні, ви сміливо можете продати і отримати за це чималі гроші. Такі закордонні деталі б/у дуже цінуються в нашій державі.

Чому варто купити автодонора в Польщі

Купуючи автомобіль на запчастини в європейських країнах - ви вже отримуєте гарантію якості і економії коштів. Автодонор на запчастини може бути придбаний в різних країнах Європи, але частіше за все українці обирають Польщу - ціни хороші, стан авто хороший, та ще й недалеко. Так само можна купити донора авто в Україні, але якщо взяти до уваги хоча б наші дороги, то вже стає зрозуміло, що купите ви не найкраще. Залежно від того, який варіант ви оберете, приготуйтеся до різниці в ціні і якості автомобіля, який буде купуватися.
Автодонор на запчастини з Польщі обійдеться дешевше, але його потрібно буде ще доставити в Україну. Допомогти у цій справі може наша компанія "DIZELAVTO". Ми доставимо Автодонор з Польщі (чи будь-якої іншої країни Європи) за вказаною замовником адресою, в найкоротші терміни часу.

Запам'ятайте: якщо куплене вами авто абсолютно справне, ні в якому разі не здумайте зняти номери зі свого авто і прикріпити їх на польське! За розібраний автомобіль який буде зберігатися у Вас в гаражі до вас претензій не буде, а ось за їзду на такому транспортному засобі можна просто напросто залишитися без автомобіля! Так, що використовуйте цей автомобіль суто для донора!

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО