39925 2 2

Авто з ОАЕ

З проблемою ремонту рано чи пізно стикаються всі власники автомобілів. Проїзд по поганим дорогам, транспортні події, неякісний ремонт можуть викликати потребу в заміні деяких компонентів механізму.

Для того, щоб заощадити на витратних матеріалах, можна купити автомобіль на розбирання. Машини, запчастини яких використовуються для лагодження вашого транспортного засобу, називаються донорами. Це вельми вигідну захід не тільки в плані економії коштів, але і часто за якістю.

Ви вибираєте відповідні автомобілі б/у, купуєте і здійснюєте перегін авто до себе додому. Після цього виробляється розбирання автомобілів б/у запчастини і ваш «залізний кінь» отримує всі необхідні компоненти для ремонту.

Головним плюсом авто на розбір є якісні оригінальні деталі з добре збережених авто б/у.

Де можна купити авто на запчастини?

Автодоноры - це б/у автомобілі на вторинному ринку, найчастіше з-за кордону.

Купити їх можна на будь-якому ринку старих авто у багатьох куточках світу. Великою популярністю користуються засоби пересування Європи, Америки, Азії. Серед них ОАЕ - не найпопулярніший варіант, але це не означає, що поганий.

Об'єднані Арабські Емірати мають великий ринок престижних машин представницького класу. Крім того, складні погодні умови, клімат, оточення арабських міст розлогими пустелями спричинили за собою великий попит на позашляховики.

Ці два класи машин складають основну масу автомобільного ринку державива. ОАЕ не має власних заводів по виробництву транспортних засобів, що всі машини, в основному експортується з США чи Європи.

А, з-за того, що мешканці мають досить великий дохід, машини вони можуть дозволити собі міняти досить часто. Бувають ситуації, коли при поломці просто купується новий транспорт. Старі автомобілі особливо нікому тут не потрібні, що породило велику кількість пропозицій на ринку вживаних авто.

Ще одним значним плюсом покупки автодонора в Арабських Еміратах є лояльне торговельне законодавство. Тут малоймовірно виникнення непередбачених ситуацій при транспортуванні машини на розбір.

Якщо ви вирішили придбати авто з ОАЕ в якості донора, наша компанія «Dizelavto» з радістю допоможе вам у цьому. Ми займаємося всіма формальностями і подбаємо про те, щоб доставка авто була виконана в найкоротші зроки.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО