99628 145 22

Авто з Литви

Для багатьох не секрет, що автомобілі в Литві коштують на порядок дешевше, ніж у нас. При цьому якщо скористатися послугами перевіреного продавця, порадує нового власника не тільки вартість, але і відмінний стан машини. Приємне поєднання великого вибору, вигідної ціни та відмінної якості робить вживані автомобілі з Литви неймовірно привабливими для наших співвітчизників. Безумовно, раз на раз не доводиться, і для того, щоб покупка служила довго вірою і правдою, необхідно заздалегідь зібрати всю інформацію про неї.

Таке придбання, як автомобілі з Литви - це серйозний ризик, та щоб гарантувати сприятливий результат, потрібна допомога фахівців. Ми із задоволенням візьмемо на себе всі турботи і доставимо вам потрібний автомобіль. Будь-які бо машини з Литви супроводжуються відповідним пакетом разрешительных документів. Наші фахівці перевірять стан транспортного засобу, зберуть всі необхідні папери і транспортують його в цілості й схоронності. При необхідності ми знайдемо і доставимо вам запчастини практично до будь-якої марки і моделі автомобіля.

Дивіться тут - Митний калькулятор


Автомобілі з Литви це дуже гарне та вигідне вкладення Ваших коштів, для того щоб придбати автомобіль у відмінному стані, просто класну іномарку, що не бачила наших доріг і нашого якісного палива. Литва - це дуже дешевий авторинок.
Авто в Литві навіть деколи буває дешевше коштує, ніж у Німеччині чи на іншому європейському авторинку. Тому що литовці покупцяють автомобілі оптом, тому і тримають конкурентоспроможні ціни на машини.

Продаж авто в Литві

авто з Литвиавтомобілі з Литви

Хочете отримати хорошу машину по солодкій ціні? Звертайтесь, і ми зробимо все для того, щоб виконати ваше бажання пригнати і купити автомобіль з Литви.

Цікаво знати: Розмитнення авто на Росію

Авторинок Литви:

- Автогидас, мабуть самий великий сайт по продажах автомобілів в Литві.

- Автоплюс, дуже відвідуваний автосайт по продажах машин у Литві.

 

 


 

Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО