ЗАКАЗАТЬ АВТО
38823 1 0

За останній час Литва добре розвинула свою торгівлю автомобілями, що були у вжитку. З цієї причини, ціни на старі автомобілі в Литві вже тривалий час залишаються дивно низькими.

Мешканці Литви не часто купують нові автомобілі, вважаючи за краще їздити на колишніх у вживанні іномарках. Основними перевагами покупки автомобілів в Литві вважаються низькі ціни, дивно прості умови укладення угод, а також дуже близьке розташування до нашій країні.

Відстань від Києва до столиці Литви менше, ніж від Києва до Луганська. Важливими факторами є низька вартість проживання і зовсім дешевий проїзд. Широко відомо, що Литва має величезний ринок автомобілів, де багато прості люди і бізнесмени займаються операціями з купівлі та продажу вживаних автомобілів зі всієї Європи.

Чому так дешєво? Де підступ?

В цій крихітній країні є багато спеціалізованих інтернет-сайтів продаж нових і б/у автомобілів, де будь-яка людина зможе вибрати собі найбільш прийнятний для нього варіант з десятків і десятків тисяч пропозицій. Автомобілі, що продаються на ринках Литви, переважно пригнані з Німеччини, так як німці воліють продавати автомобілі старше 5 років. Це відбувається тому, що в Німеччині автомобілі старше 5 років обкладаються додатковим податком. Для німця простіше купити новий автомобіль з Європи, ніж платити податки за старий.

Автомобіль з Литви

За даними департаменту статистики Литви громадяни володіють понад півтора мільйонами легкових автомобілів, основна маса яких – це досить старі автомобілі, вік яких понад 10 років. Ці автомобили дуже недорогі і багато з них можна купити всього лише за пару тисяч євро.

І це теж одна з основних причин чому спостерігається такий ажіотаж на покупку автомобілів в Литві.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО