41073 18 4

Авто з Литви

В процесі експлуатації багато деталей автомобіля виходять з ладу. Тоді може знадобитися ремонт або повна заміна агрегату.

Ремонт не завжди дає бажаний результат. Більш ефективним методом є повна заміна деталей на нові.

Купівля оригінальних запчастин на внутрішньому ринку може обійтися дуже дорого, а неоригінальні деталі не завжди мають належну якість і не можуть гарантувати хороший результат.

У такому випадку хорошим виходом із ситуації стане авто на запчастини. Розбирання автомобілів – економний спосіб відремонтувати ваш автомобіль.

Особливо, якщо вашому транспортному засобу потрібен капітальний ремонт. Купівля автодонора може стати найбільш економічним рішенням проблеми ремонту транспортного засобу.

Доставка автодонора: де вигідніше?

На вітчизняному ринку знайти якісного донора практично неможливо. Всі машини або в дуже занедбаному стані, або сумнівної якості.

Хорошим виходом із ситуації стане покупка уживаного автомобіля з Європи. Всі знають, що в країнах Європейського Союзу дороги краще, ніж у нас, а водії ретельно піклуються про своїх машинах і регулярно проходять технічні огляди.

Ці фактори роблять європейські б/у автомобілі ідеальними донорами, які дозволять відновити ваш транспорт швидко і дешевше, ніж при покупці нових деталей.

Чому авто на розбір з Литви?

Авто з литви стане відмінним варіантом донора б/у запчастини.

Литва - одна з країн Прибалтики, в якій вартість на старі машини, запчастини можна використовувати як донорські, вже кілька років тримається на досить низькому рівні. Законодавство цієї держави створило умови для транзиту автомобілів б/у між Європою і Азією. Цей фактор зробив Латвію дуже популярною країною для покупців автомобілів-донорів. Причому, закуповуються тут не тільки власники засобів пересування з країн СНД, але і держав Євросоюзу.

Як купити автомобіль на розбирання?

Якщо ви вирішили заощадити гроші і купити авто б/у в Литві, то перше, що вам потрібно зробити, це підібрати потрібну марку машини. Для того, щоб придбати транспортний засіб в цій країні, не обов'язково виїжджати за кордон. Для таких цілей існує наша компанія «Dizelavto», яка допоможе вам з вибором, оформленням всіх необхідних документів, а також нами здійснюється і перегін авто через кордон, прямо у ваше місто.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО