40379 3 1

Авто з Латвії

Для того, щоб відремонтувати авто після серйозної поломки, потрібна дуже велика сума грошей, яку не кожен власник транспортного засобу може дозволити собі виділити.

Купувати нові запчастини може бути вигідно тільки в тому випадку, якщо вони оригінальні, хорошої якості і прослужать довго і надійно. Але у нас знайти такі деталі за розумну ціну практично неможливо.

Дуже великий ризик придбати не дуже якісну китайську запчастину, яка зламається через кілька місяців, якщо пощастить.

Від проблем пошуку потрібних нових запчастин належної якості вас може позбавити авто на розбір. Ця процедура набирає все більшої популярності серед власників автомобілів, оскільки володіє рядом істотних переваг:

  • деталі у купується авто на запчастини будуть оригінальні,
  • якщо шукати автомобіль за кордоном, то можна знайти майже нове авто б/у у відмінному стані за зовсім невелику суму,
  • у світі існує багато спеціальних місць, де можна купити автомобілі б/у різних виробників, різної якості, можна знайти навіть рідкісні машини, запчастини яких ви зможете використовувати для ремонту саме вашого засобу пересування,
  • доставка авто разом із заміною деталей в цілому буде займати набагато менше часу, ніж ремонт окремих частин.

Перегін авто сам по собі займає різний час. Все залежить від країни, яку ви виберете для покупки.

Де купувати?

Автомобіль на розбирання дуже вигідно купувати саме в Європі. Відмінна якість доріг, регулярність і ретельність технічних оглядів роблять б/у автомобілі вигідним вибором для автодонора. Крім того, жителі Європейського Союзу воліють змінювати транспортний засіб раз на кілька років, що сприяє наявності на ринку уживаних машин примірників досить хорошого стану з практично новими запчастинами.

Яка країна краще для вибору автодонора?

У кожної європейської держави є свої переваги і недоліки. Досить великою популярністю користуються країни Прибалтики з-за вигідних умов, зручної доставки і низьких цін.

Серед них Латвія займає не останнє місце. Вона має вигідне географічне положення - омивається Балтійським морем. На ринках уживаних авто з Латвії можна знайти переправленные морським шляхом автомобілі з Великобританії, Швеції, Німеччини і т. д.

Завдяки цьому утворився великий ринок дешевих машин, на який приїжджають не тільки жителі СНД, але і самі європейці.

Розбирання автомобілів б/у запчастини може стати недорогих ремонтом вашого транспортного засобу, а наша компанія «Dizelavto» допоможе вам у придбання автодонора на всіх етапах.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО