48111 18 12

Як найкраще купити авто з Італії

Якщо ви зібралися придбати авто в Італії з подальшим вивозом його з країни, в першу чергу необхідно знати повну історію автомобіля, кількість попередніх власників, як і де обслуговувався і загальний стан.

Цікаво знати: Розмитнення авто на Росію

Після ретельного огляду і всіляких перевірок, ви дали згоду на набуття, потрібно їхати разом з власником, на кого зареєстрований авто в Італії в інстанцію ACI / PRA з документами і реєстраційними номерами, там авто знімуть з обліку з позначкою про експорт з Італії.

(подбайте, щоб ваша новопридбана машина не стояла без номерів на видному місці, може привернути увагу сторонніх)

Автосайти Італії:

https://www.autoscout24.it

https://www.quattroruote.it

https://www.automobile.it

УВАГА! Перш ніж знімати авто з обліку, переконайтеся в чинному техогляді як мінімум на два тижні вперед. З простроченим техоглядом одержати транзитні номери неможливо!

 

автомобілі з Італії пригнати

Купити авто в Італії

Отже, після відвідування ACI / PRA ,у нас в наявності документ про зняття з обліку і техпаспорт. З ними ми йдемо або найближчим агентство з послуг в оформленні, або самі, якщо дозволяє час їдемо MOTORIZZAZIONE CIVILE, там відстоявши в черзі подаємо документи на отримання транзитних номерів. У запропонованих бланках необхідно вказати особисті дані, технічні характеристики авто, дату виїзду та маршрут прямування.

Термін видачі транзитних номерів скрізь різний, в деяких провінціях він займає близько тижня, в інших - 3 робочих дні, ну а нам, як асоційованого члена, строк отримання звели до мінімуму - пару годин.

Термін дії транзитних номерів за законом - не більше 30 днів, АЛЕ! Співробітники MOTORIZZAZIONE CIVILE (де вам видають номери) залишають за собою право на встановлення терміну дії. Залежно від країни прямування, вони розраховують середнє відстань і час, необхідний для прибуття.

Мінімальний термін дії - 5днів. За цей час можна спокійно доїхати до необхідного місця.

Після отримання транзитних номерів, слід перевірити правильність заповнення всіх даних щоб уникнути непорозумінь у дорозі.

І тепер, найважливіше - застрахувати транзитні номери. У зв'язку з частими підставними ДТП за межами Італії та подальшої виплати збитку, більшість італійських страхових компаній відмовляються страхувати транзитні номери, тим більше якщо вони виписані нерезиденту Італії.

Деякі знайшли у цьому вихід - придбати іноземну страховку, яка до речі і обойдоведеться в рази дешевше італійської, АЛЕ! За законом, дорожня поліція Італії визнає дійсними лише ті страхові поліси, які видані італійськими компаніями.

Тому, якщо ви в дорозі, і у вас як ви думаєте всі документи в порядку, включаючи вашу страховку, видану іноземній ДІЮЧОЇ компанією, не дивуйтеся якщо поліція не визнає ваш поліс недійсним.

Вас чекає затримання до виплати штрафу за пересування без страхового поліса.

 

покупка авто в Італії, розмитнення авто з Італії

ОПЕРАЦІЇ З ПОВЕРНЕННЯ ПДВ/IVA

Якщо вам належить підтвердження про вивезення авто за межі ЄС для отримання суми ПДВ, необхідно пройти італійську митницю і отримати митну експортну декларацію. Її потрібно надати на митному кордоні ЄС, щоб ті відзначили підтвердження про виїзд з Євросоюзу»

 


КОНТАКТИ для замовлення авто з Італії

 

Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО