39522 3 1

Авто з Італії

Для чого може знадобитися автомобіль на розбирання? У житті трапляються всякі ситуації. Деталі механізму машини можуть зламатися, виходити з ладу і тоді буде потрібна їх заміна.

У цьому процесі можна використовувати нові частини або ж б/у запчастини. Переваги є у кожного варіанту, але більш економним є саме другий.

Чому так?

Новопроизведенные, що не були у використанні деталі, як правило, дуже дорогі. А якщо автомашина рідкісної марки або обмеженого випуску, то знайти для неї потрібні компоненти може бути досить складно і довго.

Якщо ж купувати старі деталі, наприклад з авто б/у, можна заощадити значну суму грошей і при цьому не втратити в якості.

Розбирання автомобілів на деталі буде особливо актуальна для авто, які потребують капітального ремонту. Тут загальна вартість нових компонентів може бути в кілька разів більше, ніж покупка і доставка автодонора.

Де краще всього купувати б/у автомобілі?

Ринки, салони, сайти, де можна купити автомобілі б/у не така вже й велика рідкість у всьому світі. Тому виникає закономірне питання: де придбати авто на запчастини найвигідніше?

Однозначної відповіді на нього немає. За невелику ціну машини, запчастини можна використовувати для лагодження, можна купити практично на будь-якому європейському ринку. Особливою у цьому плані є Італія.

Авто з Італії відрізняються елегантністю, шармом і практично ідеальним станом. Італійські дороги в рази кращее наших і техобслуговування транспорт проходить регулярно. Крім того, жителі цієї держави можуть дозволити собі міняти автомобіль раз на кілька років, тому механізми машин не дуже зношені.

Тут можна купити авто на розбір від рідних виробників таких всесвітньо відомих марок, як Alfa Romeo, Ducati, Ferrari, Lamborghini, Lancia, Maserati, Zagato, які, як вважають багато хто, заклали камінь всього європейського автомобілебудування.

І це не повний перелік. Купити уживаний автомобіль в країні його виготовлення буде набагато дешевше, ніж шукати де-небудь ще.

Якщо ви хочете отримати автодонор за вигідною ціною, неважливо італійська це марка або будь-яка інша, наша фірма «Dizelavto» допоможе вам у цьому. Ми підберемо для вас якісний автодонор з Італії, подбаємо про всі формальності а також наші досвідчені водії простежать за тим, щоб перегін ав через кордон до вас був швидким і без пригод.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО