39571 8 1

Авто з Іспанії

Рано чи пізно будь-якому автомобілю потрібен ремонт - заміна деяких частин, що вийшли з ладу, або ж капітальний ремонт з повним розбиранням та заміною кількох агрегатів машини. У будь-якому випадку автомобілю будуть потрібні деталі. Але покупка нових потребує значної суми грошей, якої у власника може і не бути. Що робити в таких випадках?

Дешевий спосіб полагодити автомобіль

Виходом із ситуації може стати покупка авто на розбір. Машини, запчастини яких згодом використовується для налагодження механізмів автомобіля, називаються донорами.

Їх можна придбати на будь-якому ринку авто б/у. Але краще це робити за кордоном. Сьогодні доставка авто з будь-якої країни не є таким вже складним процесом, а користь від покупки буде значна.

Чому це вигідно?

Розбирання автомобілів може не тільки заощадити гроші, але і час. Завжди простіше замінити деталь, ніж ремонтувати її. А б/у запчастини підійдуть для цього як не можна краще. Вони економніше і, якщо купувати авто на запчастини з Європи, ви отримаєте оригінальні деталі хорошої якості.

Але яка з країн європейського союзу найкраще підійде, щоб купити б/у автомобілі? Однозначної відповіді на це питання немає, оскільки у кожній державі є своє законодавство і свої особливості. Непоганим варіантом є авто з Іспанії.

Іспанія виготовляє досить популярну у нас марку автомобілів SEAT, що належить німецькій компанії Volkswagen. Тому автомобілі б/у цього типу тут можна знайти у великій кількості, оскільки ето рідна країна їх виробництва, авто не обкладаються податком за експорт, відповідно, коштують дешевше.

Але це не єдиний бренд, який зустрічається тут. В країну потрапляє безліч інших машин з Європейського Союзу, які на ринках збуту можна знайти за зниженою ціною.

Іспанці мають пристрасть до зручних автомобілів, тому змінюють свій транспортний засіб досить-таки часто. Хоча ця традиція існує і в багатьох інших країнах Європи. Економічний рівень розвитку держави на достатньому рівні, щоб машина тут вважалася не розкішшю, а простим засобом пересування.

Якщо ви шукаєте автомобіль на розбирання з Іспанії, радимо вам звернутися до команди професіоналів, таких як «Dizelavto». Наші кваліфіковані співробітники допоможуть вам вибрати, придбати та оформити всі необхідні документи, а також виробити перегін авто через кордон. Ми маємо налагоджені контакти з багатьма постачальниками, тому гарантуємо вам індивідуальний підхід та швидке виконання завдання.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО