62221 33 25

Авто з Голландії

На думку людей і фахівців, купити автомобіль в Голландії можна по найдешевшим цінами. Тому, автомобіль з Голландії завозять в Україну. Варто розібратися, як це насправді можна зробити. Найдешевший і єдиний автобазар Голландії працює по вівторках, і з самого ранку. Хоч це і відомий авто ринок, все одно, при покупці автомобіля варто знати про деякі ризики, втім, як і на інших авто ринках. Дуже часто, на авто ринок може потрапити крадений автомобіль, про крадіжку якого, власник ще не встиг заявити.

 

Корисно знати: Митний калькулятор

 

Автосайти Голландії:

https://www.autotekoop.nl

 


Документи на придбання автомобіля оформляються досить швидко, в принципі, це займає кілька годин, а в результаті може виявитися що машина крадена.

Так, що ті, хто не знає інформації про автомобілі, то такій людині краще купувати автомобіль в автосалоні. Звичайно ж, може бути таке, що і власники автосалону можуть вивозити автомобілі на авто ринок. В основному це можуть бути машини, які не мають попиту взагалі.

 

авто з Голландії пригнати, купити авто в Голландії

Також, як і авто з Бельгії , в Голландії є відкритий аукціон машин, який можуть відвідати всі бажаючі і любителі автомобілів. Автомобілі, які виставлені на аукціоні, приблизно за ціною в два рази нижче, ніж в автосалоні.

Автомобіль потрапляє на аукціон з вулиці, і при цьому не проводять техогляд і підготовку для перед продажу. Єдиний плюс це перевірка документів, для виключення будь-яких непорозумінь.

Цікаво знати: Розмитнення авто на Росію


На такі аукціони приїжджають всі люди - в тому числі і власники автосалонів Європи, включаючи і з України. Продуже важливо в даній ситуації знати мову Голландії, особливе місце осідає знання цін на автомобільну продаж, а потім також взяти участь у торзі.
В Голландії дуже багато автосалонів, але більшість людей воліють Роттердам. Тут не дуже дорогі автомобілі. Також є салон вантажних автомобілів, спецтехніки, мікроавтобусів і тому подібне.

Якщо ви не знаєте голландської мови, то за покупкою автомобіля в Голландії краще поїхати з фахівцем. Наші співробітники знають голландська мова, тому вони з задоволенням допоможуть вам підібрати автомобіль на ваш смак.

Якщо ви збираєтеся купувати автомобіль в автосалоні, то це навіть на краще, тому що ви можете бути впевненими в тому, що автомобіль дійсно не крадений, і має хороший технічний стан.

Ті автомобілі, які пригнали з Німеччини на продаж, перевіряються за комп'ютера. На це йде не більше доби.

Купивши авто в Голландії, варто звернути увагу на правильность заповненого технічного паспорта, і його наявність, а також документ про комп'ютерному огляді.


 

Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО