72045 139 8

Авто з Німеччини

Автомобілі з Німеччини сьогодні користуються великим попитом. Для водіїв, які розраховують отримати не нове, але надійне авто в хорошому стані і, при цьому, виділити для цих цілей помірну суму, замовлення і транспортування машини з країни третього рейху - ідеальний варіант.

Технічна база в Німеччині оснащена чудово, машинами там займаються фахівці з великим досвідом роботи, а завдяки ідеальному стану доріг тієї місцевості автомобілі з Німеччини добре зберігаються. Той, хто знає толк в їзді і розбирається в машинах, прекрасно розуміє, як багато залежить від різниці між рівними і вибоїстими дорогами.

Дивіться тут - Таможенный калькулятор

Продаж авто в Німеччині

авто з Німеччини

Німці - педанти по своїй натурі. Вони суворо дотримуються встановлених правил і скрупульозно виконують приписи законодавства. Так, всі машини з Німеччини заправлялися якісним паливом і регулярно піддавалися професійного техобслуговування, а тому до нас приходять у відмінному стані.

Цікаво знати: Розмитнення авто на Росію

Автомобілі з Німеччини -це правильне вкладення своїх фінансов, якщо Ви звичайно хочете собі пригнати авто в ідеальному стані, зроблене європейським авто виробником, як кажуть, на совість і для людей. У Німеччині авто можна купити на mobile.de або ж на інших автосайтах, або ж можна взяти участь на аукціоні. Але це навряд чи у Вас вийде, так як потрібна буде спеціальна ліцензія для дилерів.

Ви потребуєте транспортуванні уживаного авто з Німеччини? Ми займаємось пошуком і транспортуванням легкових і вантажних автомобілів будь-яких марок і моделей. Наша компанія працює легально, а тому вам не доведеться турбуватися про те, як «розмитнити» транспортний засіб. Ми все зробимо за вас. Звертайтесь, і ми обов'язково допоможемо вам! Німецькі автомобілі - це якість на довгі роки. Якщо надумали придбати уживане авто , то краще зробити це в Європі.

Корисно знати: Розмитнення легкових авто

Авторинок Німеччини:

 

- найбільший автосайт з купівлі авто не тільки Німеччини, але і Бельгії, Голландії, Італії і т.д.

- автосайт Німеччини, де можна підібрати для себе якісний автомобіль.


 

Розмитнення авто з Німеччини:

Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО