42370 13 4

Авто з Німеччини

Що зазвичай робить власник автомобіля, коли якась його деталь ламається? Як правило, в таких випадках купують нові частини і несуть їх в автомайстерню для заміни. Це здається досить природним і звичним. Але у цього варіанту є кілька недоліків.

Нові деталі хороші тим, що вони нові. Це не завжди свідчить про гарному якості або довговічності. Більш того, купувати нові запчастини може виявитися дуже дорого.

Існує ще один варіант, який у ряді випадків виявляється набагато краще і, що найголовніше, дешевше попереднього. Якщо машині потрібен ремонт важливої частини або капітальний ремонт, то альтернативним варіантом може бути доставка авто на запчастини.

Переваги автодонора

Продаж автомобільних донорів на сьогодні є активним сектором автомобільного ринку. Авто на розбір можна дістати практично в будь-якій країні і за значно нижчою ціною, ніж ремонтні роботи разом з покупкою нових запчастин.

При обмеженому бюджеті розбирання автомобілів на донорські частини може виявитися фактично порятунком життя вашому транспортному засобу.

Де купувати авто на донорські частини?

Популярним напрямком, де можна дістати старі машини, запчастини яких надалі використовуються для ремонту, є європейське. Безліч країн Європейського Союзу мають досить багатий вторинний ринок авто. Тут придбати автомобілі б/у не складе великої праці.

Серед всіх країн Європи мабуть найбільшою популярністю користується Німеччина. Це одна з найбільш економічно розвинених держав ЄС з великою кількістю авто б/у.

Авто з Німеччини мають якостейенную збірку, виготовляються за новітніми технологіями та в процесі експлуатації потребують якісного пального. Крім того, добротність доріг і регулярне технічне обслуговування роблять б/у автомобілі привабливим варіантом при виборі автодонора.

Німеччина - батьківщина для таких марок машин, як Opel, BMW, Porsche, Volkswagen, Audi і т. д., а також серії дуже рідкісних елітних авто. І, хоча деякі з них вже не випускається, на вторинному ринку автомобіль на розбирання під б/у запчастини можна знайти.

чи ви вирішили придбати авто на запчастини з Німеччини, то наша фірма «Dizelavto» з радістю допоможе вам при виборі, купівлі, оформленні всіх необхідних документів, а також ми з радістю готові здійснити перегін авто через кордон до місця призначення.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО