39706 2 2

Авто з Франції

В процесі використання технічний стан вашого улюбленого транспортного засобу неминуче погіршується. Зношуються деталі, ламаються прилади, машина їздить по нерівних дорогах і вибоїнах. Якісь частини доводиться ремонтувати, а якісь і зовсім змінювати.

Якщо ви збираєтеся проводити капітальний ремонт свого автомобіля і не хочете витрачати на це багато коштів, для вас як не можна до речі підійде варіант покупки авто на запчастини з Європи.

Європейські авто мають якісну збірку, їздять по рівним не убитим дорогах, регулярно проходять техогляди і не затримуються надовго в одного власника - європейці воліють змінювати машину раз на кілька років.

Таким чином, розбирання автомобілів, придбаних на б/у запчастини в Європі, стане для вас ефектвным вкладенням коштів у надійні та оригінальні деталі.

Де краще купувати автодонора?

Ви вирішили придбати автомобіль на розбирання в Європі? Наступне, що вам потрібно буде зробити, це вибрати де саме ви хочете обзавестися авто на розбір. Варіантів маса, але серед популярних країн не останнє місце займає Франція. Авто з Франції також елегантні, надійні і відмінно підійдуть як автодонора.

Франція - досить багата країна і тут якість авто б/у буває навіть краще, ніж в інших країнах ЄС.

Крім рідних марок, що виробляються тут: Peugeot, Renault, Simca, Matra, Citroën, є велика кількість якісних старих машин з усього світу. Тут в буквальному сенсі ви зможете знайти автомобілі б/у на будь-які потреби.

Ще один плюс - доставка авто не займе багато часу. Машини, запчастини яких будуть використовуватися як донорські, ви отримаєте набагато швидше, ніж з Азії, Америки чи інших далеких європейських країн.

машина Розібрана, в будь-якому випадку, залишається з вами і що робити з рештою запчастинами, вирішувати вам. Якщо з вашою машиною в подальшому виникнуть якісь несправності, ви зможете додатково зняти необхідну деталь з придбаного автодонора, не витрачаючи час на очікування потрібної деталі і грошей на її придбання.

Якщо ви вирішили купити б/у автомобілі в якості донора, пропонуємо вам скористатися послугами нашої компанії «Dizelavto». Ми допоможемо з вибором, доставкою, оформленням супровідних документів. Наші працівники подбають про найкращому донора для вашої машини, а досвідчені водії проведуть перегін авто в найкоротші терміни.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО