39390 1 2

Авто з Фінляндії

Бувають різні випадки, коли може знадобитися ремонт транспортного засобу: тимчасове старіння і знос механізмів машини, дорожні пригоди, пересування по поганим дорогам, нещасні випадки і т. д.

Тоді власники автомобілів звертаються до продавців або в інтернет-магазини за покупками нових деталей. Але на це витрачається багато грошей.

Є більш вигідний та швидкий спосіб полагодити вашу машину: з допомогою вживаного транспортного засобу, яке нічим не поступається по якості оригінальним новопридбаним запчастинах. Таким є покупка авто на розбір.

автомобілі б/у, які мають невеликий пробіг, справні деталі і невелику ціну.

Розбирання автомобілів на запчастини може стати перевагою ще одной причини - мінімальний ризик придбання бракованих або несправних частин.

Де найвигідніше купувати авто на розбірку?

Найбільш оптимальні по співвідношенню ціна-якість - автомобілі з Європи. Там вони регулярно проходять технічні огляди, а місцеві жителі вважають за краще міняти транспортний засіб раз на кілька років, що сприяє появі великої кількості авто б/у за низькою вартістю.

Якщо ви хочете купити автомобіль на розбирання в Європі, то вам, перш за все, слід визначитися, де саме ви хочете придбати донор б/у запчастини.

Доставка авто з різних країн може займати різний час, але тут ще потрібно враховувати особливості ринку, де ви будете купувати б/у автомобілі.

Крім того, слід остерігатися і мошенников, продають несправні машини, запчастини яких пізніше ви будете використовувати в ремонті.

Щоб убезпечити себе, рекомендуємо звернутися до нашої компанії «Dizelavto», яка забезпечить вам безпечну і надійну покупку.

Багато власників транспортних засобів воліють купувати автодонора у Фінляндії.

Чому авто з Фінляндії?

Це північна країна, що має близьку відстань до кордону з дуже вигідними пропозиціями авто на запчастини.

В одному з міст Фінляндії Котка знаходиться один з найбільших автомобільних ринків старих машин в Європі. Сюди з'їжджаються власники, які бажають придбати дешевий автомобіль-донор, з багатьох країн не лише Європи, але і світу.

Тут унікальне місце, де можна купити дешеві старі автомобілі з США. Як відомо, доставка звідти обійдеться дуже недешево, а близька Фінляндія забезпечить вас якісним авто зі штатів за досить низьку ціну.

«Dizelavto» пропонує вам скористатися послугами з замовлення, купівлі, а також оформлення документації на автодонора. Крім того, ми здійснимо перегін авто через кордон і в найкоротші терміни доставимо його вам на розбирання.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО