ЗАКАЗАТЬ АВТО
94419 147 35

Авто з Європи

Цікаво знати: Розмитнення авто на Росію

Напевно ви чули про те, що пригнати авто з Європи (це наприклад автомобілі з Німеччини, з Польщі авто, машини з Литви з Чехії автомобілі )обійдеться набагато в меншу суму, ніж придбати його в нашій країні. Примітно і те, що стан більшості старих автомобілів в інших країнах знаходиться на такому рівні, що їх повноцінне використання можливе ще довгі роки. Це дійсно так, і багатьох людей зупиняє лише відсутність можливості у поїздці в Європу, а також незнання всіх вимог митного законодавства різних країн. А, взагалі, Європа - це рай для автолюбителів, які бажають собі купити якісний автомобіль.

Корисно знати: Митний калькулятор

Саме для цього ми існуємо! Наші фахівці підберуть авто з Європи за вашим параметрам і з урахуванням ваших побажань, зберуть весь пакет документів, необхідних для транспортування транспортного засобу, а потім без проблем проведуть авто через таможнютак, щоб доставити його до вас в найкоротші терміни. Співпрацюючи з великою кількістю партнерів з країн Європи, наша компанія має в своєму розпорядженні широким асортиментом.

Корисно знати: Розмитнення комерційних авто

Продаж авто в Європі

авто в Європі

Ми зробимо так, щоб пригон авто з Європи -транспортування автомобіля пройшла без сучка і задирки і обійшлася вам в найменшу суму. Ми високо цінуємо своїх клієнтів і прагнемо до довгострокового співробітництва, а тому постійним замовникам пропонуємо вигідні умови співпраці.

Купити авто з Європи - зараз стало вже можливо кожному автолюбителю. Головне звернутися до фахівців. Які повністю розкажуть від А до Я всю процедуру купівлі машини, вибору і пригону в Україну.

Корисно знати: Розмитнення легкових авто

Авторинок Європи:

 

Польща:

otomoto.pl

Литва:

Англія:

Німеччина:


 

Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО