39626 8 1

Авто з Естонії

Якщо ви хочете купити авто б/у на розбирання, то кращим вибором будуть б/у автомобілі з Європи. Вони дешеві та доступні, а також у відмінному стані. І все завдяки якісним дорогах, частого і ретельного техогляду, розвиненій економіці країн Європейського Союзу. Авто на запчастини тут не є рідкісним явищем, тому кількість пропозицій має значні розміри.

Незважаючи на те, що більшість європейських країн полягають у шенгенській зоні, а також зону вільної торгівлі, законодавство в країнах ЄС різне. Це означає, що правила покупки авто на розбір та його транспортування можуть значно відрізнятися.

У цьому плані вигідно купувати авто з Естонії. Естонські машини, запчастини яких ви будете використовувати в ремонті, нічом не поступаються іншим європейським старих засобів пересування.

Хоча ця прибалтійська країна не має власного автопрому, машина тут вже давно не вважається розкішшю і ціни на неї досить низькі. А з-за того, що власники змінюють свій транспортний засіб досить часто, автомобілі б/у можна знайти без проблем за дуже низьку ціну.

Величезним плюсом цієї держави є відсутність податків для іноземних громадян при купівлі автодонора. Таким чином, ви зможете отримати автомобіль на розбирання і б/у запчастини для ремонту за ціною, значно нижче інших країн ЄС.

Кордону Естонії розташовані не так далеко від нас, тому доставка авто займе трохи часу.

Купити автомобіль можна на численних сайтах, у салонах і з рук. Сама процедура досить клопітна, вибор транспорту досить широкий і швидко знайти те, що вам підійде найкраще, досить складно. Тому ми рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії «Dizelavto». Якщо ви вже вибрали потрібну вам марку, то ми допоможемо з усіма формальностями, а також здійснимо перегін авто до потрібного місця. Так ви позбавитеся від всієї непотрібної тяганини та отримайте авто під розбірку прямо до вашого будинку.

Якщо ж ви сумніваєтеся, який саме автомобіль вам потрібний, то ми з радістю допоможемо у виборі найкращого варіанту.

Розбирання автомобілів-донорів на запчастини може стати порятунком для вашого транспортного засобу від занадто великих витрат на ремонт. Крім того, всі непотрібні деталі залишаються з вами і можуть послужити надалі.

Звертаючись до нас, ви отримуєте надійного партнера по послугах придбання автомобільних донорів.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО