44908 13 6

Авто з Болгарії

Автомобілі виходять з ладу з різних причин. Простий знос деталей, дорожнє пригода, вина сторонніх людей і інші чинники можуть зажадати заміни деяких деталей, а в окремих випадках навіть капітальний ремонт. Але таке задоволення обійдеться недешево. Вартість нових запчастин на ринку сьогодні немаленька. Крім того, існує великий ризик купити ненадійну китайську підробку, за якою ваш засіб пересування доведеться ремонтувати ще раз через місяць або навіть раніше.

А як бути, якщо ви власник рідкісної моделі автомобіля, для якої компоненти знайти дуже важко? Купувати деталі під замовлення обійдеться досить недешево, та й часу займе досить багато.

Виходом з ситуації, коли вашій машині потрібен капітальний ремонт або заміна важливих частин транспортного механізму, является купівля авто на запчастини.

Розбирання автомобілів для донорства - досить поширена практика у всьому світі. Донором може стати вживані, але в хорошому стані машини. Запчастини з них йдуть на заміну непридатних. Такі авто вже були у використанні, але ще залишаються на ходу і мають робітники, можливо навіть зовсім нові, деталі.

Де взяти автодонор?

Автомобіль на розбирання можна придбати і у нас. Але в цьому випадку буде дуже складно знайти якісний транспорт в робочому стані. Серед власників машин величезною популярністю користується схема покупки авто на розбір з-за кордону. Перегін авто можна здійснити практично з будь-якої країни світу, але ближче всього до нас знаходяться європейські держави, тому велика кількість авто б/у приходить саме звідти.

Європейський ринок уживаних машин імає велику кількість пропозицій б/у машин різних марок, якості, стану, цінової категорії. І багато хто цим користується. Купити автодонор в Європі зараз досить просто: потрібно лише вибрати необхідну модель і звернутися в нашу фірму, яка залагодить усі формальності і доставить її для вас.

Авто під розбірку з Болгарії

Однієї з країн Європейського Союзу, в якій вигідно купувати б/у автомобілі, є Болгарія. Вона відносно недавно приєдналася до країн ЄС, що дало поштовх активному розвитку авторинку.

Старі авто з Болгарії можна купити іноді навіть дешевше, ніж донор на б/в запчастини з Німеччини, Польщі і т. д.

Якщо вам потрібні б/в, наша велика команда «Dizelavto» готова допомогти вам на всіх етапах придбання транспортного засобу на деталі: підбір, покупка тільки у надійнаих продавців, доставка авто, оформлення всієї необхідної супровідної документації. З нашою допомогою ви зможете значно заощадити на ремонті вашого улюбленого автомобіля.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО