45021 47 11

Авто з Бельгії

Найбільшою проблемою щоб купити авто в Бельгії - є BMW, податок на який береться за придбання авто, і становить 21% від усієї вартості авто. Все полягає в тому, що цей податок можуть повернути покупцю тільки після придбання автомобіля та його розмитнення, і коли покупець покаже всі ці документи.

Автосайти Бельгії:

https://www.autoscout24.be

https://www.autozone.be

https://auto.vlan.be

Цікаво знати: Растаможка авто на Росію

Так, що якщо ви, або хтось з ваших друзів або родичів бажає придбати автомобіль за шість тисяч доларів, то повинні взяти з собою ще двадцять один відсоток від цієї вартості авто, то є ще 1260 доларів. Ці гроші повернуть вам тоді, коли ви вишлете декларацію митниці. На перший погляд, здається, що немає нічого складного, але це тільки на перший погляд, тому що є такі люди, які не пересилають дану папір, і тоді можна "потрапити" на великі гроші, і не гривні, а долари. Тому звертайтеся до професіоналів.

 

Корисно знати: Митний калькулятор

Варто також трохи знати про самому оформленні даного авто. Цим займається фірма, єдина на всю країну, і знаходиться вона в Брюсселі, за два кроки прот Міністерства. Не варто хвилюватися з приводу черги, в неї коштують не прийдеться, а сам процес видачі номерів займає близько п'ятнадцяти хвилин, а номерів для транзиту не більш півгодини. Оформляють дуже швидко, тому що там не дуже багато людей. Саме основне час варто віддати походу до Міністерства, але варто летіти туди, тому що воно працює до обіду. Оформлення, а також страховка коштують близько 180 доларів. Тільки після цього можна отримати червоні номери, але термін їх дії буде лише один місяць. По Європі з такими номерами можна їздити поки не закінчиться шенгенська віза.

 Купити автомобіль в Бельгії можна і за допомогою аукціону, але немає ніякої гарантії, що там можна взяти саме той автомобіль, який вам хочеться.

Дуже цікавим їстьь закритий аукціон. Тут можна придбати автомобіль, запропонувавши за нього свою ціну, а не за ту, яку пропонують продавці. Якщо дивитися на все в цілому, то купивши автомобіль в Бельгії, можна заощадити близько тисячі доларів, порівняно з іншими країнами. Тільки із-за того що на Бельгійському ринку можна заощадити на придбанні автомобіля, то його в більшості розоряють шведи, а потім накручують свою ціну, і продають в інших країнах Європи.

найкращим варіантом покупки автомобіля є його замовлення на перед, щоб бути впевненим в тому, що дійсно його тепер купите, і додому приїдете на ньому, а не з порожніми руками. Також дуже до речі буде передоплата за автомобіль на перед, зазвичай це не велика сума - 3% від вартості автомобіля.


Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО