39534 5 0

Авто з Бельгії

Знос деталей машини - закономірний процес, який протікає у всіх без винятку механізмах. З часом кожна машина буде вимагати ремонту. Але вартість деталей на заміну збільшується і знайти потрібну запчастину за низьку ціну стає все складніше.

Можна купувати нові деталі і витрачати величезну кількість грошей. Але існує ще один, бюджетний варіант - придбати авто б/у і використовувати його для ремонту власного автомобіля.

Покупної автомобіль на розбирання називається донором, оскільки його частини йдуть на лагодження іншого.

Б/у автомобілі можна знайти практично де завгодно. Але тут вирішальним є питання якості деталей такої машини. Вітчизняні авто в більшості випадків не підійдуть доак авто на розбір, оскільки їх частини занадто зношені або ж мають дешеві замінники від китайських виробників.

Досвідчені автомобілісти в разі потреби капітального ремонту свого «залізного коня» звертаються до європейського ринку, де автомобілі б/у можна купити якісні і за низьку ціну.

Чому донор краще нових деталей?

Часто знайти підходящі нові компоненти буває досить важко, особливо якщо автомобіль рідкісного випуску. Навіть при покупці нових не завжди можна знайти саме оригінальні деталі, а отже, їх якість не завжди гарантовано.

Крім того, запчастини від китайських виробників на ділі виявляється не такими довговічними, як хотілося б.

Старі європейські машини запчастини, як правило, мають оригінальні або більш високої якості, ніж китайські. Це пояснюється не тільки вищим рівнем зарплат, кращим станом доріг, але і регулярними технічними оглядами, які проходять всі засоби пересування у Європі.

Доставка авто на розбір з Бельгії: переваги

Перегін авто з ЄС здійснюється приблизно за однаковою процедурою. Але багато що залежить від обраної країни. Вельми вигідним варіантом є Бельгія. Країна з високим рівнем життя, і місцеві жителі можуть собі дозволити міняти машини раз у кілька років.

Ці та інші сприятливі умови створили великий ринок уживаних автомобілів.

Авто з Бельгії відрізняються високою якістю збірки, хорошим станом і оригінальними деталями в механізмі машин. Тому, якщо ви вирішили приобрести машину на запчастини тут, ви отримаєте відмінного і добротного донора.

Розбирання автомобілів-донорів не тільки допоможе отримати якісні б/у запчастини, але і значно заощадить час на ремонті і гроші на купівлю нових частин. Співробітники «Dizelavto» з радістю допоможуть вам підібрати, придбати, а також доставити автодонор до вашого дому. Всі формальності ми беремо на себе, оформимо всі необхідні документи, а також безпечно доставимо транспортний засіб на запчастини.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО