40002 0 0

Авто з Англії

Ваш улюблений автомобіль вже не такий новий і потребує ремонту? Ви ставите питанням, де найкраще дістати для нього деталі?

Якщо ремонтувати автомобіль в майстерні і купувати нові запчастини на заміну старим, вже віджила своє, це займе багато грошей. Бюджетним і ефективним варіантом є покупка авто на розбір. Це можна зробити в будь-якій точці світу. Ми пропонуємо вам знайти підходящий екземпляр в Європі.

Всі знають, що європейські автомобілі дуже якісні і надійні. Тому, коли деякі механізми вашого старого транспорту вийдуть з ладу, придбати на лагодження уживане авто буде дуже вигідним вкладенням грошей.

Автомобіль на розбирання з Англії

надійним країнам, де можна купити якісне авто б/у, можна віднести Великобританію. Авто з Англії набувається досить просто.

За законами Євросоюзу автомашини з правим кермом поставити на облік не можна. Тому зроблені для Англії машини, запчастини яких завжди відмінної якості, після виходу з ладу реалізувати в інших країнах Європейського Союзу не можна. Завдяки цьому великим попитом користується розбирання автомобілів.

Автомобілі б/у продають б/у запчастини або ж цілком як донори. Ще одним плюсом покупки автодонора на ринку Великобританії є його низька ціна. Це теж пов'язано з проблемами реалізації уживаних автомобілів. Якщо крім Англії на них їздити більше ніде в Європі не можна, то з'являється велика кількість нікому не потрібних, але ще функціонують транспортних засобів. А велика кількість пропозицій, як відомо, тягне за собою зниженийие цін на одну одиницю.

Як купити?

Для того, щоб купити авто на запчастини в цій країні, ви можете скористатися послугами нашої компанії. Доставка авто в цьому випадку не займе багато часу, а наші фахівці допоможуть вам на всіх етапах від вибору до купівлі і транспортування. До слова, перегін авто здійснюється досвідченими водіями, так що ви можете не бояться за збереження донора під час перевезення.

На розбирання йдуть, в основному, або вже не підлягають відновленню машини, або дуже старі. А ось як донори продаються б/у автомобілі найкращої збірки і якості.

Тому придбання уживаного автомобіля для капітального ремонту вашого транспортного засобу - ефективне та економне вкладення коштів. І що найголовніше - ви отримуєте якісні деталі набагато дешевше і швидше, ніж під замовлення.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО