ЗАКАЗАТЬ АВТО
44975 22 5

Автомайданчики Польщі

Продаж автомобілів б у в Польщі дуже популярна серед місцевого населення.Цим видом бізнесу Поляки займаються вже давно.Згадаймо як у 90-х ганяли автомобілі з Європи,купуючи їх на автобазарах р. в Познань,Варшава,Люблін.Щас ера інтернет-технологій і багато чого в цьому бізнесі змінилося,але автобазари не втратили своєї актуальності і понині.У країні багато автомайданчиків з автомобілями з європи,в Польщі вони називаються «автокомис»,також є більше 15 сайтів з продажу авто з Польщі.Всі автомайданчики виставляють свої об'яви на цих сайтах.

Основні інтернет-майданчика це:

www.otomoto.pl

www.olx.pl

www.allegro.pl

Поляки-перекупники автомобілів привозять авто з Європи Польщу на продаж,в основному це авто з Німеччини,авто з Франції,авто з Італії,а також авто з Англії.Багато поляків також повертаються з заробітку з цих країн на своєму автомобілі і потім продають його через інтернет в Польщі.Нагадаємо, що Польща стоїть на перехресті шляхів між такими великими країнами, як Беллорусия,Україна,Росія,Литва,Латвія,Естонія і з іншого боку Німеччина,Франція,Італія,Іспанія,тобто свого роду це транзитна країна,через яку їде множесво людей з різних країн,а значить і багато потенційних покупців авто б/у.Свою актуальність автобізнес в Польщі не втратить ніколи.Тут ще є морські порти в які приходять автомобілі з усього світу,найбільший порт в р. Гданськ .

Процедура покупки авто з Польщі дуже проста.Треба оформити двосторонній письмові договір купівлі-продажу і взяти транзитні номери на автомобіль в автомобільній службі «komunikacja miejska» (комунікація мейска). Купувати авто з польщі вигідно за порівняно невеликого відстані від нашої країни,витрат на дорогу та купівлю автомобіля.

Практично всі автомобілі, які продаються в Польщі,продавці виставляють в інтернет,тобто Ви без праці можете знайти цікавлячий Вас автомобіль і зв'язатися з продавцем через нашу компанію.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО