ЗАКАЗАТЬ АВТО
38637 3 1

Акції Peugeot будуть продані китайцям

Близько 1,63 млрд $ збирається заплатити Dongfeng Motor Corporation - одна з найбільших автомобілебудівних компаній Китаю - за 30% акцій французького автоконцерну PSA Peugeot Citron. Про це повідомляє видання China Business News, яке отримало інформацію від анонімного співробітника азійських компаній.

Dongfeng і PSA тісно та продуктивно співпрацюють вже понад 20 років. Зараз в їх розпорядженні вже є спільне автоскладальне підприємство з трьома чинними на території Китаю заводами.

пежо купили китайці, пежо купити в Європі

Починаючи з 2007 року, продажу продукції PSA Peugeot Citron на основному ринку (в європейських країнах) щорічно падають. У 2012 році втрати концерну склали приблизно 5 млрд євро, це рекордні збитки за останні 6 років.

Розширення партнерства укладенням такого роду угоди допоможе французькій компанії дещо стабілізувати своє фінансове становище, вийти з кризи, а також зміцнитися на світовому ринку.

Однак на сьогоднішній день сторони не прийняли жодних домовленостей щодо угоди, переговори знаходяться на початковому етапі. Від будь-яких коментарів з приводу договору обидві компанії відмовляються. Поки також не зрозуміло, які конкретно акції будуть передані китайському концерну. У березні 2012 року повідомлялося про те, що корпорація General Motors викупить частину акцій сім'ї Peugeot, що є першим за величиною акціонером компанії PSA Peugeot Citron. Проте офіційні представники американського виробника заявили про неприпустимість цієї угоди і спростували ймовірність фінансових вкладень до європейського автогіганта. У найближчому майбутньому в планах у General Motors - здійснення діючих проектів (в тому числі розробка компакт-венів класу «В» на платформі PSA).

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО