ЗАКАЗАТЬ АВТО
38436 0 0

5 речей, які ви повинні перевірити перед поїздкою

Що потрібно враховувати перед від'їздом.

Червень є одним з найприємніших місяців в році-довгі вихідні,природа,подорожі.При плануванні безлічі поїздок і путешесвий,треба знайти час і для свого автомобіля. Як зробити поїздку приємною і запобігти неприємності на дорозі,які можуть погано вплинути на ваш відпочинок?

Незалежно від того,новий у Вас автомобіль або авто б/у,перед довгою дорогою повинні бути перевірені всі основні блоки автомобіля - в ідеалі, зверніться до кваліфікованого механіка.

"Давайте пам'ятати, що гарантія нашої безпеки і комфорту під час подорожі залежить від стану нашого авто. Щоб не воозникало неприємних моментів з автомобілем,треба вчасно проходити техогляди і заміни витратних матеріалів і запчастин" .

Якщо насторожують сторонні звуки під капотом або на панелі приладів висвітився CHECK (помилка) не затягуйте з часом і пройдіть техогляд.Також не їздите занадто довго без планової заміни масла,заміна займе 10 хвилин, а вартість порівняно з ремонтом двигуна–копійчана.

"Зношені диски і гальмівні колодки, зношені шини, надто низький рівень рідини, особливо масла і охолоджуючої рідини,нерівномірний тиск в шинах є найбільш поширеними проблемами,які ігнорують водії. Також є водії, які їздять із згорілими лампочками фар,що само собою вже создет аварійну ситуацію на дорозі у вечірній час.

Які блоки автомобілів варто перевірити в першу чергу? Ось список найбільш важливих речей, які виділяють механіки :

1.Рівень рідин в автомобілі - гальмівна рідина системи охолодження (антифрз,тосол) Рівень моторного масла. Цікаво, що водії про це забувають найбільше.

2.Стан шини - ознаки пошкодження та зносу протектора - це елементи, які мають реальний вплив на безпеку. Протектор повинен бути не менше 3 мм у висоту.

3.Тиск шини – нерівне тиск в шинах може викликати нерівномірне навантаження на колеса і розгойдування на дорозі. Якщо ви не впевнені, який рівень є оптимальним для тиск в колесах вашого авто.Дотримуйтесь характеристиками зазначених виробником(на кришці паливного бака, або на наклейці на двері). Перевірте тиск 1 день до поїздки,і перед самою поїздкою,щоб бути впевненим в тому, що воно не изменилосьТаке перевірте запасне колесо,його стан,наявність домкрата і ключ для коліс.

4.Гальмівні колодки – Перевірте гальмівні колодки,якщо вони стерті,краще їх поміняти перед поїздкою.

5.Поворотники,фари, світло "стоп", протитуманні фари-перевірте працездатність всіх світлових приладів авто б/у.Також у Вас повинен бути комплект запасних лампочок.

Як показує практика,всі хто не звертає уваги на незначні недоліки роботи автомобіля,як нового авто або авто бу,рано чи пізно сталківаються з великими недоліками в його роботі.Краще дотримуватися принципу «те що можна зробити сьогодні,не можна відкладати на завтра»,і це принесе користь і Вам і Вашому гаманцю.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО