+38 0968 785 444

+38 0660 870 444

+38 0631 248 444

dizelavto
zakaz@dizelavto.com.ua
ЗАКАЗАТЬ АВТО
52645 135 10

Авто під розбірку - авто на запчастини

Якщо ви потребуєте транспортування авто на запчастини з Європи - так сказати авто під розбірку, але не знаєте, як це здійснити, ми з радістю допоможемо вам. Протягом декількох років наша компанія виробляє пригон уживаних автомобілів з Європи, які в нашій країні розбирають на запчастини і вигідно продають їх (або ж залишають у власному користуванні).

Оптика, бампери, дахи, кузовні деталі, турбокомпресори, двигуни та деталі до них, коробки передач, подушки безпеки - все це та багато іншого ми доставимо вам в найкоротші терміни. Налагодивши контакти з надійними партнерами, наша компанія в змозі знайти потрібну деталь до будь-якої марки автомобіля. Subaru, Citroen, Ford, Renault, Skoda, Porsche, Honda, Nissan, BMW, Mercedes-Benz - для нас немає нічого неможливого. Ми знаємо, де найти запчастини з Європи, і з задоволенням доставимо їх вам.

Вживані автомобілі з Європи під розбирання - це прекрасна можливість стати володарем необхідних деталей за порівняно невисокими цінами. А завдяки нашим зусиллям вам не доведеться думати про те, як провести автомобіль через митне оформлення. Ми зробимо це за вас!

Dizelavto пропонує на сьогодні - авто на запчастини

З Німеччині, Польщі, Литви Англії


авто на запчастини з Європи пригнати в Україну

Можливо пригнати будь-який транспортний засіб обраний Вами або ж ми займемося підбором потрібного по марці автомобіля, року випуску, комплектації. Знайдемо варіанти машини і відправимо на пошту для того, щоб Ви могли особисто подивитися фотографії авто, подивитися вартість, технічні характеристики. Після того, як вибрали кілька автомобілів для пригону, ми продзвонюємо продавців транспортних засобів у Європі, дізнаємося про їх стане, наявність. Домовляємося про зустріч, огляді та купівлі авто. Можливо пригнати автомобіль під розбирання до будинку.


 

Авторинок Європи:

Польща:

otomoto.pl

Литва:

Англія:

Німеччина:

 


 

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: zakaz@dizelavto.com.ua

Skype: dizelavto

 

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО