ЗАКАЗАТЬ АВТО
39046 0 0

Авто з пробігом з Європи (рекомендації по покупці)

Яку машину придбати - сьогодні це лише питання грошей. В ідеалі, звичайно, хочеться купити новий автомобіль. Але, якщо фінансів не вистачає, а машина потрібна, кращим варіантом буде купити б/у авто з Європи.

Купити старий автомобіль сьогодні стало ще простіше. До того ж, аналітичні агентства підрахували, що ринок автомобілів з пробігом в июнt 2015 року скоротився на 17,4% - це найменше падіння за останні 5 місяців! І це цілком зрозуміло, адже в купівлі вживаного автомобіля з пробігом немає нічого поганого, навпаки це розумна економія коштів! Адже їх вартість значно нижче, ніж в нашій країні, але стан цих автомобілів часом змушує думати, що ними користувалися тільки по великих святах. Досвідчені автолюбителі і хороші автомеханіки запевняють, що при належному догляді старі автомобілі практично нічим не відрізняються від своїх нових собратьест.

Найбільшим постачальником надійних і доступних європейських машин є Німеччина. Безліч наших з вами співвітчизників купують б/у авто саме в цій країні. Тут, маючи справи з великим імпортерами, Ви зможете спокійно поспати. Такі компанії дорожать власною репутацією і неякісними варіантами просто не займаються.

На рахунок перегонників.Це приватні особи, які займаються купівлею авто в іншій країні, документацією та перегоном їх в Україну. Але ось з дрібними перегонниками варто бути обережними, всяке буває... Великі ж компанії готові співпрацювати лише з перевіреними автосалонами, які перевіряють кожен б/у авто, і можете повірити, не кожен варіант здатен її витримати. Лише тоді машини надходять з Німеччини у великі салони України і Росії. А ось дрібні перекупники даною перевіркою не займаються.

Головне, коли Ви захочете купити авто з пробігом - це зробити правильний вибір і купити машину, яка зможе прослужити Вам довго і вірно: вартістт ретельно перевіряти машину, звертаючи увагу не стільки на зовнішній вигляд, скільки на його технічний стан.

Обрали свого "залізного" коня? Далі Вас чекає "улюблений" усіма процес розмитнення. Але зараз це вже трошки легше зробити, так як оплату, яку Вам необхідно буде зробити при розмитненні транспорту допоможе розрахувати митний калькулятор.

Митний калькулятор (або авто калькулятор) використовується для попереднього розрахунку вартості митних платежів (мито, ПДВ) для кожного авто індивідуально. Він значно полегшить Вам життя, адже Ви вже будете мати уявлення про те, які ж Вас чекають витрати при покупці того або іншого авто.

При закінченні всіх бюрократичних процедур з оформлення ввезеного авто в Україну, Вас можна привітати з вдалим придбанням. Швидше за все, цей автомобіль зможе радувати Вас не один рік, але не варто забувати про його своєчасному обслуговуванні.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО